ایرانگردی در تور گرگان

در میان شهرهای شمالی کشور ایران، شهری که لقب نگین طبیعت را دارا می باشد، تور گرگان است. شهر گرگان قدمتی طولانی دارد و گردشگران با بلیط هواپیما به این شهر سفر می کنند تا از جاذبه های تاریخی دیدن کنند. وجود آثاری از زمان قاجار و ساسانی گردشگران تور داخلی و تور خارجی را به گرگان فرا می خواند. از جاذبه های تور گرگان چند نمونه را معرفی می کنیم.

ایرانگردی در تور گرگان 

خلیج گرگان

از خلیج هایی که می توانیم در این تور گردشگری از آن بازدید کنیم، خلیج گرگان می باشد. از جذابیت های این خلیج می توانیم به شوری زیاد آب اشاره کنیم که زمینه را برای زندگی ماهی هایی مانند غضروفی، ماهی سفید، ماهی کفال ایجاد میکند. این خلیج در تور گرگان یکی از محل های تامین خاویار کشور محسوب می شود. جزیره اشورده تنها جزیره ایرانی هم در این خلیج قرار گرفته است که به زیبایی های این منطقه در تور گرگان می افزاید.

ایرانگردی در تور گرگان 

پارک النگدره در تور گرگان

جاذبه های فراوانی که در تور گرگان وجود دارد زمان زیادی را برای بازدید می طلبد، پس بهتر است هتلی را برای اقامت انتخاب کنیم. بازدید از پارک جنگلی النگدره مشتاقان بسیاری در بین گردشگران تور داخلی دارد، وجود چشمه های طبیعی و طبیعت چشم نواز که زیبایی آن هر بیننده ای را غافل گیر می کند یکی از دلایل شهرت این پارک می باشد.

ایرانگردی در تور گرگان 

بازار و روستای زیارت در تور گرگان

در تور گرگان می توانید از بازاری که در مرکز شهر قرار دارد و بافت قدیمی دارد ، دیدن کنید. این بازار شامل خیابان های باریکی می شود که برای فروش غذاهای محلی و وسایلی که هنر دست می باشد مورد استفاده قرار می گیرد. از روستاهای معروف شهر گرگان می توانیم به روستای زیارت اشاره کنیم. این روستا به خاطر وجود  زیارتگاهی با قدمت طولانی مربوط به بودایی ها شهرت یافته، قرار گرفتن در میانه دو کوه و چشمه آب گرم که خاصیت درمانی دارد باعث می شود تا گردشگران به فکر هتل یا جایی دیگر برای اقامت باشند.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها