ایتالیا کشور خوش تیپ ها

از کشورهای مورد علاقه ایرانی های در تور خارجی می توانیم تور ایتالیا را نام ببریم، تور ایتالیا به خاطر وجود کوهستان های بلند، دریاچه های زیبا و سواحل آرامش بخش به کشور زیبا لقب گرفته است. شاید همین زیبایی ها باعث شده تا گردشگران از تور لحظه آخری ایتالیا استقبال کنند و بلیط های این سفر بسیار زود به پایان برسد. از جاذبه های فراوان تور ایتالیا که تمامی آثارش در یونسکو به ثبت رسیده تعدادی را که در یک نوشتار کوتاه بشود معرفی کرد را برای شما عزیزان معرفی خواهیم نمود.

ایتالیا کشور خوش تیپ ها 

هرکولانیوم در تور ایتالیا

در تور ایتالیا می توانید از بازمانده های شهری که زمانی زیر گدازه های آتشفشان مدفوع شده است، بازدید کنید. اسکلت ها و تیکه هایی که از خانه ها شهر تاریخی هرکولانیوم باقی مانده است مورد توجه گردشگران قرار می گیرد و افراد زیادی هم برای تفریح و بازدید و هم به دلایل علمی سالانه عازم این منطقه باستانی و گردشگری در تور ایتالیا می شوند.

ایتالیا کشور خوش تیپ ها 

البا و پارادایز

گردشگران در این تور بازدید از جزایر البا را از دست نمی دهند، شهرت این جزیره ها به خاطر سکونت ناپلئون می باشد. در این جزیره قومیت های مختلفی مانند لیگور، یونانی ها و رومی ها زندگی کرده اند. در تور ایتالیا می توانید از مناظر بی نظیر پارک پارادایز در دامنه کوه های آلپ لذت ببرید. در این طبیعت سرسبز گونه های مختلف حیوانات مانند گورکن، سیاه گوش، بز کوهی مورد حفاظت جنگل بانان قرار می گیرد.

ایتالیا کشور خوش تیپ ها 

قصر داسال آب نمای تروی

در سفر با تور ایتالیا گردشگران به جای اقامت در هتل می توانند در قصر داسال با قدمتی طولانی اقامت کنند. گردشگران به جز استراحت می توانند از آثاری که مربوط به مارکه هم بازدید کنند. عاشقانه ترین مکانی که در تور ایتالیا مورد بازدید قرار می گیرد، آب نمای تروی می باشد. مردم اعتقاد دارند عشاق با انداختن دو سکه در این آب نما عشقی طولانی خواهند داشت.

ایتالیا کشور خوش تیپ ها 

لاپوسا در تور ایتالیا

اگر به دنبال ساحلی آرام می گردید بهتر است از لاپوسا بازدید کنید، این ساحل به خاطر شفافیت آب و ساحل شنی شهرت دارد. در این سواحل می توانید موج سواری، قایق سواری و غواصی را تجربه کنید.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها