انگلستان کشوری که آفتاب در آن غروب نمی کرد

تاریخ هر کشوری نشان از فرهنگ آن کشور دارد برای شناخت کشور انگلستان در این متن شهرهای تاریخی و دانشگاه های معتبر و اماکن تاریخی را معرفی کردیم و بر آن شدیم تا یک پیش زمینه در ذهن پویای گردشگران بسازیم. تور نوروزی به انگلیس گرچه هزینه بر است اما لذتی وصف ناشدنی انتظار شما را می کشد. در مقالات قبلی به مکان های طبیعی کشور انگلیس نیز اشاره کردیم.

 انگلستان کشوری که آفتاب در آن غروب نمی کرد

شهر تاریخی و دانشگاهی کمبریج

شهر کمبریج در نزدیکی پایتخت انگلیس قرار دارد و دانشگاه کمبریج که یکی از بهترین دانشگاه های جهان می باشد را در خود جای داده است. دانشگاه کمبریج یکی از قدیمی ترین دانشگاه های دنیا است. پس از تور دانشگاه، گردشگران برای قایق سواری به رودخانه کم برده می شوند و نیز در طول پل ریاضی که محبوب تر از پل های ونیز است قدم می زنند و یا به موزه باستانی فیتز ویلیام برده می شوند. کمبریج شهری جذاب خصوصاً برای دانشمندان و محققان می باشد.

آکسفورد شهر علم و قلعه نورمن ها

در شهر آکسفورد قوم ها و ملیت های متنوعی زندگی می کنند که مطمئنا به علت مهاجران و دانشجویانی که از کشورهای مختلف برای تحصیل در قدیمی ترین و مهم ترین دانشگاه انگلیس  یعنی دانشگاه آکسفورد در این شهر آکسفورد اقامت کرده اند. آکسفورد در دوران ساکسون به مکانی که گاوها از رودخانه عبور می کنند شناخته می شد. مقصد بعدی تورهای انگلیس گردی، بعد از دانشگاه آکسفورد، سایر اماکن تاریخی و مذهبی مثل کلیسای جامع مسیح و قلعه نورمن و … خواهد بود که در نوع خود هم عجیب هستند و هم زیبا. آژانس هواپیمایی الهام سیر ارائه دهنده انواع تورهای مسافرتی .

انگلستان کشوری که آفتاب در آن غروب نمی کرد 

باث شهر چشمه های جوشان

شهر باث از قدیم الایام به دلیل چشمه های آب گرم خود مشهور بوده است و علاوه بر آب، طرحی از معماری زیبای جورجیایی بر محبوبیت آن افزوده است. بیشترین شهرت مربوط به زمانی است که اعیان و اشراف به خاطر چشمه های معدنی و گرم به آنجا می آمدند. شهر باث دارای فعالیت های فرهنگی و تئاتر زنده و رستوران های بسیار عالی است. این شهر یک محل عالی برای بازدید گردشگران و تورهای خارجی از عجایب استون هنج است. گردشگرانی که علاقمند به تاریخ و عجایب آن می باشند بازدید از استون هنج که یکی از عجایب جهان خلقت است را در اولویت سفر قرار می دهند و یکی از پایه های ثابت تور انگلیس نیز همین مکان اسرار آمیز است. این بنای تاریخی که ساخت آن ۹۰۰سال به طول انجامید، از سنگ های غول پیکر ساخته شده است. با دیدار از استون هنج می توانید سفری به ماقبل تاریخ را تجربه کنید

شهر لندن و کاخ مشهور باکینگهام

شهر لندن پایتخت بریتانیا و انگلیس می باشد و برای توصیف لندن و جاذبه ها و زیبایی هایش کلمات قاصر می مانند. در لندن اماکن معروفی همچون کاخ باکینگهام و کلیسای وستمینستر وجود دارد. اهل هنر لندن را به خاطر تئاتر زنده آن می شناسند. خرید از نایتسبریج تا خیابان کارنابی و تجربه سوار شدن به مترو و اتوبوس دو طبقه برای گردشگران بسیار به یاد ماندنی خواهد بود. تور روزانه شهر لندن از محبوب ترین تور ها در اروپا می باشند.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها