انواع ویزای تاجیکستان

ویزای تحصیلی و آموزشی و اشتغال، ویزای تحصیلی برای تحصیلات تکمیلی و دانشگاهی می باشد که برای گرفتن آن فق و فقط باید به وزارت امور خارجه تاجیکستان مراجعه شود. ویزای آموزشی که مدت زمان اعتبار آن فقط ۹ ماه می باشد و دیگر نمی توان آن را تمدید یا تعویض کرد. ویزای شغلی که دارای مدت اعتبار ۳ ماهه می باشد برخلاف ویزای کار قابل تمدید کردن است این ویزا باید توسط وزارت تاجیکستان صادر شود و توسط همین وزارت نیز مدت آن تمدید می شود. در ادامه با ما همراه باشید تا در ادامه مقالات الهام سیر مواردی از انواع ویزای تاجیکستان را بیان کنیم.

انواع ویزای تاجیکستان

انواع ویزاهای کاری و تجاری

ویزای تجاری منطقه آزاد که مدت زمان اعتبار آن ۳ ماه و یا کمتر می باشد و تنها یک بار پس از صدور می شود آن را در تاجیکستان تمدید کرد. ویزای کار برای تنها برخی تاریخ های خاص، این ویزا دارای اعتباری کمتر از یکسال است همانند ویزای تجاری فقط یک بار تمدید خواهد شد. ویزای سرمایه گذاری دارای مدت زمانی کمتر از ۲ سال اعتبار می باشد. ویزای دیپلماتیک، مهاجران و همسران تاجیکی، ویزای دیپلماتیک به مدت کمتر از ۳ ماه صادر و تنها یک بار تمدید می شود. ویزای مهاجران نیز به مانند ویزای دیپلماتیک به مدت کمتر از ۳ ماه اعتبار است و یک بار در خود جمهوری تاجیکستان تمدید خواهد شد. شرایط ویزای همسران تاجیکستانی و ویزای رسانه های جمعی درست مانند دیپلمات ها است.

انواع ویزای تاجیکستان

انواع دیگر ویزای تاجیکستان

ویزای ورزشکاران، گروه های مذهبی و رانندگان، ویزای ورزشکارن تنها به اندازه طول مدتی است که در قرار است در تاجیکستان به فعالیت ورزشی و مسابقات مشغول باشند. ویزای گروه های مذهبی دارای اعتباری کمتر از ۴ ماه می باشد و پس از پایان مدت صدور فقط یک بار در کشور تاجیکستان تمدید می شود. ویزای رانندها به اندازه مدتی اعتبار دارد که گواهینامه حمل و نقل و عبور و مرور آنها به تاجیکستان اعتبار دارد و پس از پایان اعتبار گواهی نامه حق ورود به این کشور را ندارند. ویزای مسافرت و شخصی و بشر دوستانه، ویزای شخصی و مسافرت های طولانی به کشور تاجیکستان تنها به مدت کمتر از ۳ ماه اعتبار در نظر گرفته اند و پس از پایان این مدت شخص باید این کشور را ترک کند. ویزای بشر دوستانه تنها برای زمانی است که لازم است کمک های بشر دوستانه به کشور تاجیکستان برسد و لا غیر.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها