انواع ویزای تاجیکستان

همانگونه که اشاره کردیم برای سفر به یکی از زیباترین و جذاب ترین کشورهای آسیای میانه یعنی تور تاجیکستان نیاز است که ویزا تهیه کنید ولی با توجه به اینکه ویزای تاجیکستان انواع مختلفی دارد و هر کدام نیز دارای مزایا و معایبی می باشد باید قبل از اقدام به تهیه ویزا انواع آن را بشناسید و به همین خاطر الهام سیر در ادامه توضیحاتی را در مورد انواع ویزای تاجیکستان به شما ارائه می دهد. انواع ویزای تاجیکستان بر اساس تعداد ورود و خروج و دلایل ورود و خروج و میزان اعتبار ویزا و موارد دیگری می تواند تقسیم بندی شود. بنابراین حتماً قبل از مراجعه برای اخذ ویزا از انواع آن آگاهی داشته باشید.

انواع ویزای تاجیکستان

ویزای تاجیکستان بر اساس تعداد ورود

یکی از انواع تقسیم بندی ویزای تاجیکستان بر حسب تعداد ورود و خروج به این کشور می باشد که می توان بر این اساس ویزای تاجیکستان را به سه نوع تقسیم بندی کرد. دسته اول ویزای یک بار ورود می باشد که با توجه به این ویزا شما فقط یک باز می توانید به تاجیکستان وارد شده و بعد از خروج ویزای شما دیگر اعتبار ندارد. دسته دوم ویزای دو بار ورود می باشد که همانگونه از اسم آن مشخص است دو بار می توانید به این کشور وارد شوید. در نهایت سومین دسته نیز ویزای چند بار ورود می باشد که به تعداد مشخصی می توانید ورود و خروج به تاجیکستان داشته باشید.

انواع ویزای تاجیکستان

انواع و اعتبارهای ویزای تاجیکستان

تقسیم بندی دیگری که می توان برای انواع ویزای تاجیکستان مطرح کرد و کُلیت بیشتری هم دارد و میزان اعتبار آن را در این بخش مطرح می کنیم. این تقسیم بندی بر اساس مقصد اقامتی می باشد و به همین خاطر مدت زمان های مختلفی برای ویزا قرار داده اند. ویزای گردشگری که مدت زمان اعتبار آن سی روز تا ۴۵ روز می باشد و قبل از اینکه تاریخ ویزا تمام شود باید تاجیکستان را ترک کنید و مشکلی نیز که در این نوع ویزا وجود دارد این است قابل تمدید نمی باشد و حتی نمی توان آن را با ویزای دیگری هم جایگزین نمود. به همین دلیل باید حتماً مدت زمان را در ویزای توریستی و گردشگری لحاظ کرده و قبل از اتمام آن سفر خود را به پایان برسانید.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها