اماکن گردشگری وروتسواف

در نوشتار پیشین دو جاذبه گردشگری شهر وروتسواف در کشور لهستان با نام میدان مارکت و نقاشی پانامورای بزرگ شهر را معرفی کردیم. در این بخش و ادامه معرفی جاذبه های گردشگری لهستان در تور اروپا و به طور خاص شهر وروتسواف با همکاری کارشناسان الهام۲۴ چند مورد دیگر از دینی ها و امکاکن تاریخی وروتسواف را برای شما عزیزان معرفی خواهیم نمود. معرفی این شهر به واسطه علاقه بسیار زیاد ایرانی ها برای سفر به آن انتخاب شده است و با توجه به دانشگاهی بودن این شهر بسیاری از دانشجویان ایرانی نیز علاقه زیادی به ادامه تحصیل در یکی از زیباترین شهرهای اروپا را دارند.

اماکن گردشگری وروتسواف

بنای یادبود و بخش قدیمی وروتسواف

سفر به وروتسواف بدون بازدید از بنای یادبود شهر چیزی کم دارد. بنایی که با نام رهگذر ناشناس شهرت دارد و در آن ۱۴ مجسمه قرار گرفته است که به افراد ناشناس مشهورند. این افراد بیانگر شخصیت های مختلفی می باشد که ممکن است در طول زندگی روزمره با آنها برخورد داشته باشیم. سبک چیدمان این مجسمه ها نیز در نوع خود بسیار پُر معنی هستند. به این صورت که با عبور از خیابانی که این یادبود ها قرار دارد یکی بعد از دیگری از دید شما خارج می شوند. بافت قدیمی شهر وروتسواف نیز که تاریخ غنی را در پشت سر خود دارد و قدمت آن به قرن دهم باز می گردد. گردشگرانی که به قدم زدن در مناطق تاریخی علاقه مند هستند بافت تاریخی این شهر را از دست ندهند زیرا ساختمان ها و معماری آن یکی از زیباترین و شگفت انگیزترین ها در نوع خود می باشد. معماری این بخش از وروتسواف به سبک کوتیک است و بخش های مختلف آن بسیار چشم نواز و دیدنی هستند. محیطی جالب خصوصاً برای علاقه مندان به عکاسی.

اماکن گردشگری وروتسواف

اماکن مذهبی وروتسواف

در میان دیدنی های وروتسواف کلیسای جامع سنت جان به عنوان یک مکان مذهبی و البته تاریخی و قرون وسطایی اهمیت خارق العاده ای را دارد. کلیسای سنت جان با توجه به ویژگی های تاریخی و معماری زیبایی که دارد سالانه بازدیدکنندگان فراوانی دارد. نکته دیگری که در سفر به لهستان و البته شهر وروتسواف نباید فراموش کنید بازدید از فواره مولتی مدیا می باشد و البته برای اینکه در هنگام رقص نور و برنامه های این فواره به آنجا برسید حتماً برنامه خود را به نحوی بچینید گه بعد از غروب آفتاب به این مجموعه بروید.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها