اماکن گردشگری مادرید

تور مادرید در کشور اسپانیا به مانند بارسلون از تور های جذاب اروپا می باشد که همواره علاقه مندان زیادی را به این کشور می کشاند. مادرید با جاذبه های گردشگری فراوان خود در طول سال گردشگران بی شماری را به خود می بیند. اطلاع از جاذبه های گردشگری تور مادرید کمک می کند تا در سفر به این شهر بتوانید برنامه ریزی دقیقی داشته باشید و در هزینه و زمان خود صرفه جویی کنید. الهام۲۴ در این نوشتار به معرفی جاذبه های گردشگری تور مادرید پرداخته است. امیدواریم مانند همیشه ما را همراهی کرده و نظرات ارزشمند و سازنده خود را برای ما ارسال و یا به عنوان کامنت درج نمایید.

اماکن گردشگری مادرید

موزه گردی در مادرید

در سفر به شهرهای اروپایی و خصوصا شهرهای فرانسه، ایتالیا و اسپانیا موزه ها نقش انکار نشدنی در جذاب شدن سفر ما و آشنایی با تاریخ و فرهنگ و هنر مردمان این سرزمین را دارا می باشند. یکی از مهم ترین موزه های مادرید موزه پرادو می باشد که بیش از پنج هزار نقاشی در آن گردآوری شده است. این نقاشی ها صرفاً متعلق به هنرمندان اسپانیایی نیست و متعلق به دوره های مختلف و کشورهای مختلف اروپایی می باشد. مجموعه ای ارزشمند از آثار فرانسیسکو گویا را می توانید در این موزه مشاهده کنید. نیز تابلوهای ارزشمند بسیاری که نام بردن از آنها در این نوشتار نخواهد گنجید مانند؛ رؤیای یعقوب، ستایش چوپان ها و تابلوی مسیح در این موزه می توان یافت. البته در مراجعه به موزه پرادو پیشنهاد می کنیم سری هم به پشت آن بزنید و از کلیسای سن جرونیمو ال رئال نیز دیدن فرمایید.

اماکن گردشگری مادرید

قصر سلطنتی و فواره شهر مادرید

وجود اماکن و وسایل مربوط به پادشاهی ها در مادرید با توجه به قدمیت و تاریخ آن بسیار ملموس است. در میان این آثار قصر سلطنتی Royal Palace از شکوه و عظمت خاصی برخوردار است. گفته می شود این قصر زیبا در قرن پنجم بنا شده است و باغی بزرگ و سرسبز در مقابل آن قرار دارد. جلال و شکوه را می توان ویژگی این قصر زیبا دانست که به نوعی طرحی از قصر ورسای در فرانسه می باشد. جذابیت دیگر شهر مادرید فواره زیبای سیبل می باشد. نام این فواره از ملکه سیبل سات گرفته شده است و مجسمه ی زیبایی از وی را شامل می شود که سوار بر ارابه ای که شیرها به دنبال خود می کشند است.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها