اماکن گردشگری عمان

عمان کشوری با تاریخی پر فراز و نشیب و معماری خاص و آرامش غیر قابل وصف و بازارهای سنتی. کشوری که کمتر شناخته شده و مورد توجه گردشگران ایرانی قرار گرفته است اما کسانی که به این کشور زیبا سفر کرده و با تور عمان همسفر شده اند از یدین این همه زیبایی تعجب کرده اند. عمان و پاتختش مسقط را می توان به عنوان یکی از رقبای عمارت متحده عربی دانست که البته کمتر مورد توجه قرار گرفته است. در این نوشتار آژانس هواپیمایی الهام سیر چند مورد از دیدنی های کشور عمان را بررسی کرده و امیدواریم که در سفر به این کشور زیبا خاطرات خوشی را تجربه کنید. در ادامه با بررسی جاذبه های گردشگری کشور عمان و خصوصاً شهر قدیمی نزوی با ما همراه باشید.

اماکن گردشگری عمان

شهر قدیمی نزوی

قدمت شهر تاریخی نزوی به قرن ششم بازمی گردد و طبیعتاً چنینی تاریخی نشان دهند وجود اماکن بسیار جذاب و قدیمی در این شهر برای گردشگران می باشد. مشهورترین بنای تاریخی شهر نزوی که در تور عمان باید در اولویت قرار دهید یک قلعه می باشد. این قلعه در قرن هفده ساخته شده است و در حال حاضر به عنو.ان موزه شناخته می شود. با توجه به ساختار قلعه ها و دلایلی که برای ایجاد آنها وجود داشته است در این قلعه نیز می توان بخش های متنوع و جذابی را مشاهده کرد. یکی از عجایب این قلعه شکل پنجره های آن می باشد که بسیار عجیب است. مکان دیگر شهر تزوی بازار این شهر است که به اسامی همچون بازار سوک و یا بازار عجیب بُز نیز شناخته می شود. گردش در این بازار نیز خالی از لطف نیست و جذابیت های خاص خود را دارد.

اماکن گردشگری عمان

سفر به رمال آل وهیبه

اگر علاقه به فرهنگ و تاریخ زندگی مردم کشورهای مختلف از جمله عمان را دارید در مسقط و شهرهای بزرگ به سختی بتوانید با شکل زندگی سنتی و اصیل عمانی ها آشنا شوید. بهترین راه این است که به رمال آل وهیبه بروید. زندگی عشایری عمانی ها و لذت بردن از امکاناتی که برای تفریح گردشگران در اختیار شما قرار می دهند مانند شتر سواری در صحرا و نیز تماشاب آسمانی صاف و پر از ستاره از این تفریحات می باشد که علاقه مندان زیادی نیز دارد.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها