اماکن گردشگری شهر استانبول

دلایل مختلفی برای سفر کردن وجود دارد. هر فردی با توجه به شرایطی که مد نظر دارد جای خاصی را برای سفر انتخاب می کند. از شهر های تور ترکیه که ایرانی ها به عنوان مقصد تور خارجی انتخاب می کنند تور استانبول می باشد. در این سفر می توانید از بلیط چارتر استفاده کنید که برای ایرانی ها هزینه کمتری دارد و می توانند با خیالی آسوده اقدام به سفر با تور استانبول کنند. در متن زیر به توصیف زیبایی های تور استانبول می پردازیم.

اماکن گردشگری شهر استانبول 

بهترین مراکز خرید تور استانبول

در تور استانبول می توانید برای رفع خستگی از هتل هایی که برای اقامت گردشگران تورها در نظر گرفته شده استفاده کنید. اگر به دنبال خرید سوغاتی یا خریدن لباس هایی با برندهای معروف هستید حتماً از پاساژ جواهر بازدید کنید.

اماکن گردشگری شهر استانبول 

جاذبه های تاریخی تور استانبول

گردشگران تور استانبول این شهر را به خاطر دیدن جاذبه های تاریخی بسیاری که در این شهر وجود دارد از دست نمی دهند. از معروف ترین جاذبه های استانبول می توانیم به مسجد سلطان احمد، مسجد ایا صوفیه، میدان تکسیم و خیابان استقلال اشاره کنیم. بعد از دیدن جاذبه های تور استانبول تنها چیزی که می تواند خستگی را کمتر کند خوردن یک نوشیدنی داغ مانند قهوه ترک مخصوص در یک مغازه دنج می باشد.

اماکن گردشگری شهر استانبول 

دیگر جاذبه های تور استانبول

شاید یکی از لذت بخش ترین تجربه هایی که می توانید در تور استانبول تجربه کنید کشتی سواری بر دریای مدیترانه می باشد، البته امیدوارم دچار دریا زدگی نشوید و بتوانید لذت غذای دریایی که در این کشتی ها صرف می شود را بچشید. در این تور می توانید دونفره در خیابان های زیبای استانبول قدم بزنید و از مغازه های منطقه آکساری که شهرت خاصی در بین گردشگران دارد، خرید کنید. گردشگران تور ترکیه در سفر خود به استانبول حتماً از منطقه شیشلی به خاطر هتل ها و مراکز خرید معروفش بازدید می کنند.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها