اماکن گردشگری روسیه

گردشگرانی که کشور های آسیایی و قفقاز و جمهوری های روسیه را به عنوان مقصد تور گردشگری خود انتخاب می کنند، تور روسیه را به خاطر پهناوریش و آب و هوای سرد و برفی می شناسند. برای دیدن جاذبه های غیر قابل توصیه تور روسیه و طبیعت نفس گیر و خیره کننده اش می توانید از سفر هوایی و رزرو بلیط چارتر استفاده کنید. آنچه گردشگران را به تور لحظه آخری علاقه مند می کند توند های یخ زده سیبری، بناهای باستانی می باشد. در متن زیر تعدادی از این جاذبه های تور لحظه آخری روسیه را معرفی می کنیم.

اماکن گردشگری روسیه 

باغ پترهوف در تور روسیه

بعد از رسیدن به کشور روسیه می توانید در هتل هایی اقامت کنید که کارکنان آن هم به زبان انگلیسی تسلط دارند و می توانند شما را برای دیدن جاذبه های کشورشان در تور روسیه راهنمایی کنند و هم از امکانات و وسایل رفاهی مناسب برای گردشگران برخوردار می باشد. باغ پترهوف در تور روسیه به خاطر طبیعت زیبا و مجسمه های مختلف مورد بازدید قرار می گیرد.

اماکن گردشگری روسیه 

رود نوا

در تور روسیه از به دنبال این هستید که هم استراحت کنید هم از دیدن مناظر زیبا لذت ببرید حتما کشتی سواری بر رود نوا را امتحان کنید. شنیدن صدای موسیقی در لحظه صرف شام و دیدن عشاقی که از نوای موسیقی برای همراه شدن بایکدیگر در رقصیدن استفاده می کردند، صحنه ای بی نظیر به حساب می آمد.

اماکن گردشگری روسیه 

دیگر جاذبه های تور روسیه

یکی از جاذبه های روسیه که از بخش های مختلفی تشکیل شده و می توانید از هرکدام که دوست داشته باشید بازدید کنید، موزه آرمیتاژ می باشد. دیدن آثار زیبای لئوناردو داوینچی و بازمانده های تمدن مصر در بخش تاریخی برای علاقه مندان به تاریخ حیرت آور می باشد. در تور روسیه بازدید از جزیره خرگوش ها را از دست ندهید، در این جزیره زیبا می توانید از قبر پتر کبیر و تزارها بازدید کنید. گردشگران تور روسیه دیدن اتاق طلا را در کاخ کاترین که چشم هر بیننده ای را خیره می کند از دست نمی دهند.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها