اماکن دیدنی و توریستی در تور آفریقا

مکان های ناشناخته به شکل شگف انگیزی انسان را به سوی خود جذب می کند. تور آفریقای جنوبی از همین مکان ها است. شاید کمتر در فکر سفر به کشور آفریقا باشید، ولی این کشور مکان های دیدنی بسیاری برای لذت بردن و سفر دارا است. برای سفر به این کشور می توانید از بلیط هواپیما استفاده کنید و قبل از سفر هتل مورد نظرتان را برای اقامت رزرو کنید. برای آشنایی بیشتر با تور آفریقا می خواهیم جاهای دیدنی آفریقا را شرح دهیم.

اماکن دیدنی و توریستی در تور آفریقا 

کیپ تاون و پنگوئن های تور آفریقا

کیپ تاون نقطه به هم رسیدن اقیانوس هند و اطلس در تور آفریقا است. در این شهر امکانات مناسبی برای گذراندن یک تعطیلات عالی وجود دارد. می توانید از بندرهای زیبا، باغ های سرسبز، سواحل شلوغ و طبیعت هیجان انگیزی که در کوه تیبل وجود دارد بهره ببرید. یکی از زیبایی های کوه تیبل صخره های سنگی است که با فاصله از هم قرار دارد و وجود پنگوئن ها در حال انقراض در این منطقه است، که در این تور گردشگری مورد بازدید قرار می گیرد. در داخل شهر نیز رستوران ها و فروشگاه های زیادی برای خرید و صرف غذا وجود دارد. آژانس مسافرتی الهام سیر ارائه دهنده انواع خدمات تور در ایران .

اماکن دیدنی و توریستی در تور آفریقا 

سافاری در حیاط وحش و غار کنگو

از جمله دیدنی های این تور می توان به دیدن پنچ گونه حیوانات کم یاب در حیاط وحش اشاره کرد که شامل فیل و شیر افریقایی، بوفالوی کیپ، کرگدن سیاه و سفید و پلنگ آفرقایی می باشد. این حیوانات را می توانید در پارک ملی کروگر یا مناطق جلگه ای یا ساوانا ببینید. غار کنگو یکی از بزرگ ترین غارهای گشور آفریقا به حساب می آید که دیوارهای این غار از جنس آهک است و قدمتی طولانی دارد و مورد توجه گردشگرانی که به دنبال هیجان هستند قرار می گیرد و می توانید در تور لحظه آخری آفریقا و ماجراجویانه از این غار دیدن کنید.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها