اماکن دیدنی در سفر به میلان

میلان به عنوان یکی از شهرهای گردشگری و تجاری اروپا و ایتالیا همواره یک تجربه فوق العاده و آرزوی بسیاری از معماری دوستان و گردشگران می باشد. دیدنی های با شکوه و قرون وسطایی میلان با معماری ویژه و خاص این شهر حسی وصف ناشدنی را به هر گردشگری می دهد. در تور میلان دیدنی ها و اماکن گردشگری به میزانی زیاد می باشد که قطعاً در یک نوشتار نخواهد گنجید و برای توصیف آنها یک کتاب نیاز است. تلاش کرده ایم در ادامه مجموعه مباحث معرفی اماکن گردشگری جهان و ایران توسط آژانس هواپیمایی الهام سیر برخی از برجسته ترین زیبایی های میلان را توصیف کنیم. در ادامه با ما همراه باشید.

اماکن دیدنی در سفر به میلان

خانه اپرا و کانال های قدیمی میلان

یک نماد زیبا و مشهور در شهر میلان وجود دارد که بدون تردید می تواند از اولین مقاصد گردشگران تور میلان باشد. خانه اپرا از قدیمی ترین خانه های اپرا در دنیا می باشد و هنگام ورود به آن می توانید تقارن رنگ های قرمز و طلایی را ببینید که شکوه خاصی به این مجموعه بخشیده است و دیوارهای آکوستیک مجموعه نیز بر زیبایی های چشم نواز آن می افزاید. مکان دیگر میلان کانال های قدیمی آن است که با نام کانال های Navigli Lombardi شناخته می شود و در اصل برای آبیاری ساخته شده است ولی استفاده های دیگری نیز در سالیان بعدی از آن شده است، مانند مکانی برای حمل و نقل کالاها و در سال های اخیر نیز به مکانی برای قایق سواری گردشگران تبدیل شده است.

اماکن دیدنی در سفر به میلان

بازرا میلان و قلعه اسفورزسکو

بازار میلان از دیگر جاذبه های منحصر به فرد آن است که به مانند دیگر مراکز خرید در نقاط دیگر جهان همواره گردشگران زیادی را به خود جذب می نماید. این بازار با نام Quadrilatero d’Oro شناخته می شود و شهرت آن برای این است که از بزرگ ترین بازارهای مُد در جهان است. بزرگی و وسعت این بازار به حدی است که می توان آن را یک شهر جدا نامید و با بسیاری از برندهای معتبر جهان در آنجا آشنا شد و خرید کرد. همچنین دژ قدیمی میلان که نمایانگر اُبهت و شکوه شهر می باشد و در سال های مختلف میزابان خانواده های سلطنتی مشهوری بوده است و در حال حاضر با عنوان یک موزه هنری مورد استفاده قرار می گیرد و برجسته ترین آثار ان را می توان به آثار میکل آنژ نسبت داد.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها