اماکن دیدنی در تور نروژ

یکی از مقاصد تور اروپا برای گردشگران کشور نروژ است. این کشور با توجه به ظرفیت بسیار زیادی که در جذب گردشگران و توریست ها دارد می تواند یکی از مناطق مناسب برای سفر های تور خارجی ایرانیان نیز به حساب بیاید خصوصاً که در این کشور تعداد بسیار زیادی از ایرانیان مهاجر نیز حضور دارند. اما یکی از مهم ترین کارها قبل از رزرو بلیط هواپیما در هر مسافرتی این است که اطلاعات کافی را در مورد ان کشور و مقصد سفر خود بیابیم. در این نوشتار مکان های گردشگری و زیبای تور نروژ را برای شما توضیح داده ایم.

اماکن دیدنی در تور نروژ 

کلیساهای دیدنی در تور نروژ

دو کلیسای چوبی در نروژ وجود دارد که همواره در تور اروپا مورد توجه بوده اند و به خاطر خاص بودنشان توریست های زیادی را به خود جذب می کنند. کلیسای چوبی urnes که قدمتی نزدیک به هزار سال دارد و به نوعی با یک معماری خاص وایکینگی و رومی بسیار زیبا است. کلیسای دیگر با نام heddal نیز که لقب بزرگترین و زیباترین کلیسای کشور نروژ را دارد دیگر جاذبه زیبای تور نروژ می باشد که در این کشور افسانه های زیادی در مورد آن نقل می کنند. اما بهترین کلیسای کشور نروژ را که گفته می شود وایکینگ ها در یکی از جنگ های خود در این کشور ساخته اند NIDAROS نام دارد و بسیار با شکوه و جلال است. این کلیسا نیز در تور نروژ یکی از مقاصد گردشگران کشورها و قاره های مختلف محسوب می شود.

اماکن دیدنی در تور نروژ 

دیگر اماکن گردشگری تور نروژ

اما نروژ فقط کلیساها نیست، کشوری برفی و یکی از مراکز ورزش های برفی و زمستانی که می تواند هم برای دوستداران ورزش های زمستانی جذاب باشد و هم توریست هایی که عاشق هیجان هستند. شهر معدنی roros نیز از دیگر جاذبه های کشور نروژ است که خانه های چوبی آن جلب توجه می کنند نیز از دیگر مکان های تور گردشگری نروژ می باشد و همچنین آبشار ورینگفوسن که یکی از صد آبشار بلند جهان به شمار می آید و از جاذبه های طبیعی اروپا نیز هست. موزه هایی نظیر کشتی وایکینگ ها در اسلو پایتخت نروژ شما را به دل کارتون هایی می برد که در نروژ رنگ واقعیت به خود می گیرند و می توانید از نزدیک لوازم و وسایل وایکینگ ها را ببینید. موارد بسیار زیاد دیگری نیز وجود دارد که در این نوشتار نمی گنجند و شاید برای توصیف زیبایی ها و دیدنی های کشور نروژ یک کتاب قطور لازم داشته باشیم.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها