اماکن دیدنی تور کاستاریکا

تور کاستاریکا که این روزها در میان مردمان کشورمان باب شده است را می توان یک تور طبیعی نیز نام گذاری کرد زیرا طبیعت نایاب و هیجان انگیز در کاستاریکا کم نیست. همچنین تفریحات این کشور در تور آمریکا بسیار هیجان انگیز و دلچسب است و گردشگران از دیدن این طبیعت و لذت بردن از تفریحات کمیابش سیر نمی شوند. متن زیر سه مورد از تفرج گاه های طبیعی کاستاریکا را معرفی می کند که مطمناً برایتان مفید خواهد بود.

اماکن دیدنی تور کاستاریکا 

لاکپشت های کمیاب تورتوگرو در تور کاستاریکا

پارک ملی تورتوگرو از بخشی جنگلی و پر دار و درخت و همچنین بخشی از دریای کارائیب تشکیل شده است. دریای کارائیب در این مکان اکوسیستم های متفاوتی را به وجود آورده است طوری که برخی از حیوانات و آبزیان کمیاب مثل لاک پشت سبز را می توان در آنجا دید و گاو دریایی و انواع نادر از پستانداران دریایی این اکوسیستم را کامل کرده اند. بازدید از این پارک به تنهایی مقدور نیست زیرا دسترسی خوبی ندارد و حتما باید با تور گردشگری از آن دیدن کنید در غیر این صورت می توانید از تور پارک ملی که در تور کاستاریکا وجود دارد استفاده نمایید.

آبشار دیدنی لاپاز در تور کاستاریکا

یکی از مقاصد تور داخلی و اکثر اوقات تور خارجی بازدید از آبشار لاپاز می باشد. این آبشار از میان صخره هایی بلند و درختانی سرسبز سرازیر می شود و محلی دوست داشتنی را برای تفریح به وجود می آورد. اطراف این آبشار باغ های زیاد و زیبایی وجود دارد که در آنها گونه های متنوعی از حیوانات وحشی و اهلی را می بینید و نیز تنوع گونه های گیاهی بسیار خیره کننده و جالب خواهد بود.

اماکن دیدنی تور کاستاریکا 

کوه های آتشفشانی تور کاستاریکا

در کاستاریکا برترین تورها، تور بازدید از آتشفشان است و از استقبال بسیاری هم برخوردار است که در چند سال اخیر به برترین تور داخلی این کشور تبدیل شده است. اطراف این کوه ها به دلیل سرسبزی و طراوتی که دارند پارک های ملی را به وجود آورده اند و تفریحاتی که در این پارک ها باعث مجزا شدن تور کاستاریکا از سایر تورها شده است کوهپیمایی و قایق رانی می باشد. برخی از این آتشفشان ها فعال هستند و برخی عجایبی دارند که گردشگران را در بهت فرو می برند.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها