اماکن تاریخی گردشگری تور همدان

از شهرهای غربی ایران که جاذبه های بسیاری را برای بازدید گردشگران داخلی و خارجی دارد شهر همدان است که گردشگران فراوانی با تور خارجی از تور همدان دیدن می کنند. برای سفر به همدان می توانید از بلیط چارتر و نیز رزرو بلیط هواپیما و سفر زمینی استفاده کنید و به خاطر موجی از گردشگر که به این استان سفر می کنند بهتر است از قبل هتل رزرو کنید. از شهرهای دیدنی تور همدان می توان به تویسرکان و نهاوند اشاره کنیم. هم اکنون می خواهیم درباره آثار دیدنی همدان توضیحی مختصر دهیم.

اماکن تاریخی گردشگری تور همدان 

اماکن طبیعی و زیارتگاه های تور همدان

از جمله جاذبه های تور همدان بازدید از دشت میشان می باشد به خصوص برای گردشگرانی که به کوه نوردی علاقه مند هستند. این دشت زیبا و سرسبز در دامنه های کوه های البرز قرار دارد. در نزدیکی شهر نهاوند سراب زیبایی قرار دارد که ارتفاع این سراب به حدود دو متر می رسد. قرار گرفتن درختان و سرسبزی اطراف باغ چشم هر بیننده ای را مجذوب می کند. از کلیساهای مورد بازدید می توان به کلیسای آنجلی اشاره کرد که مربوط به دوره قاجاریان است این بنا به همت رابی اسحاق ساخته شده و کلاف بندی چبی بنا مورد توجه گردشگران قرار می گیرد.

اماکن تاریخی گردشگری تور همدان 

روستای ورکانه و آرامگاه استر همدان

از دیدنی های تور همدان می توان به روستایی در نزدیکی همدان به نام ورکانه اشاره کرد. نام این روستا به معنای در کنار چشمه بودن می باشد و قدمتش به بیش از سیصد سال می رسد زیبایی های طبیعی و بکر بسیاری برای بازدید گردشگران و توریست ها دارد. یکی دیگر از آرامگاه های شهر همدان که در تورها مورد بازدید قرار می گیرد، بازدید از مقبره استر و مردخای می باشد که با ارزش ترین زیارت گاه یهودیان در جهان است و معماری این آرامگاه براساس معماری اسلامی می باشد. قدمت این آرامگاه به بیش از هفت قرن می رسد و بنای این آرام گاه بر روی بنای دیگری ساخته شده است.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها