اماکن تاریخی و گردشگری ژاپن

از کشوهای آسیایی که داری فرهنگ و تمدن طولانی می باشد ژاپن را می توان نام برد. در این تور خارجی می توانید از جزیره خرگوش ها و هندوانه های مربعی شکل دیدن کنید. از جذابیت های این کشور که در تور ژاپن مورد استقبال قرار می گیرد، می توانیم به تجربه چاستیک، کافه گربه، هفتاد طعم مختلف فانتا اشاره کنیم. از دیگر دیدنی های تور لحظه آخری ژاپن هم در نوشتار زیر تلاش کرده ایم چند مورد را مختصراً توضیح دهیم.

اماکن تاریخی و گردشگری ژاپن 

قلعه اوزاکاجو و محله شینجوکو

یک قلعه معروف که در تور ژاپن مورد بازدید قرار می گیرد، قلعه اوزاکاجو نام دارد. ساختمان این قلعه بعد از گذشت سال ها به موزه تبدیل شده و نماد وحدت مردم ژاپن می باشد. در بخش داخلی قلعه برای آسایش گردشگران پارک، فضای وزرشی ایجاد شده است. یکی از مناطق معروف ژاپن که در تور ژاپن از آن بازدید می شود شینجوکو می باشد،این منطقه به خاطر داشتن طبیعت سرسبز و امکانات رفاهی و هتل مورد استقبال قرار می گیرد.

اودایبا و کوه فوجی در تور ژاپن

یک منطقه دست ساز تفریحی که در تور ژاپن مورد استقبال قرار می گیرد و شامل بخش های مهیجی مانند مراکز خرید ونوس فورت و دسک توکیو بیچ، پارک های تفریحی، مجسمه آزادی می باشد. یکی از کوهای زیبای ژاپن که بین پنج دریاچه احاطه شده و ماهیگیری و ورزش های برفی را می توان در آن تجربه کرد.

اماکن تاریخی و گردشگری ژاپن 

شهر کیوتو و دوتنبری

اگر در به دنبال جایی برای گذراندن شب های طولانی می گردید، محله دوتنبری را در تور ژاپن به خاطر بسپارید. از زیبایی های این منطقه مناطق تفریحی بزرگ با رستوران های و فروشگاه های متنوع اشاره کنیم. یکی از شهر های دیدنی ژاپن کیتو می باشد. شهرت این شهر به خاطر وجود معبد ها و سازه های قدیمی می باشد،از دیدنی های کیوتو می توانیم به قلعه نیجو، برج کیوتو، معبد کودایجی اشاره کنیم.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها