امارات رکورد دار طولانی ترین پروازها

سفرهایی که به نظر پایانی ندارند را تصور کنید. بلیط هواپیما را تهیه و سوار شده اید و پرواز شما از باند بلند شده است اما بعد از گذشت ساعت ها هنوز هم در آسمان هستید و ساعت ها دیگر به مقصد مانده است. این در حالی است که تصور بر این است هواپیما و سفر هوایی سریع ترین نوع مسافرت می باشد. آژانس مسافرتی الهام۲۴ در این نوشتار به برسی چهار مورد از طولانی ترین سفر های هوایی دنیا پرداخته است و امیدواریم که مورد توجه شما قرار بگیرد. این نوع پروازها از این نظر برای مسافرین جذابیت دارند که به نحوی بیش از نیمی از کره زمین را در آسمان می باشند و در پروازی حضور خواهند داشت که در کتاب رکورها نیز ثبت شده است.

امارات رکورد دار طولانی ترین پروازها

پروازها دبی و ابوظبی به سانفرانسیسکو

امارات متحده عربی بیشترین پروازهای طولانی مدت و بدون توقف را به نقاط مختلف دنیا دارد. پرواز دبی سانفرانسیسکو که حدود ۱۵ ساعت و ۴۰ دقیقه به طول خواهد انجامید و البته شما می توانید خوشبین باشید که در حال پرواز با یکی از چند ایرلاین برتر دنیا در حال مسافرت می باشید. همچنین ابوظبی هم از رقابت جا نمانده و با پروازی به مدت ۱۵ ساعت و پانزده دقیقه به سن فرانسیسکو در میان رکوردداران جایی برای خود باز کرده است. از ابوظبی با یک هواپیمای بوئینگ می توانید بدون توقف به سانفرانسیسکو سفر کنید.

امارات رکورد دار طولانی ترین پروازها

پرواز بی پایان در آسمان

شاید تصور اینکه نزدیک به ۱۸ ساعت در هواپیما باشید هم دیوانه کننده باشد و احساس خستگی کنید. به راستی امکانپذیر است؟ بله. قرار است از دبی امارات به مقصد پاناما یک پرواز مستقیم وجود داشته باشد که یک بوئینگ ۷۷۷ برای آن در نظر گرفته شده است. در صورت تأیید این پرواز می تواند به تنهایی رکورد طولانی مدت ترین پرواز جهان را به خود اختصاص دهد. همچنین در حال حاضر نیز پروازی از دبی به مقصد آکلند در حال انجام است که با رکورد ۱۷ ساعت و نیم توانسته است رکورد دار در این زمینه باشد اما هواپیمایی امارات قصد دارد رکوردهای را یکی پس از دیگری جا به جا نماید.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها