اقامتگاه و هتل های تور تبریز

یکی از شهر های ایران که در غرب کشور قرار دارد شهر تبریز است که با کشور ارمنستان مرز مشترک دارد و به عنوان یک مرکز سیاسی و بازرگانی و صنعتی شناخته می شود و عناوینی مانند اولین شهر بدون گدا، شهر جهانی فرش و پایتخت گردشگری اسلامی را تور تبریز به خود اختصاص داده که ایرانی ها می توانند با تور داخلی از آن دیدن نمایند. به دلیل گردشگران زیادی که با تور خارجی از این شهر بازدید می کنند. یافتن هتل مناسب یکی از دغدغه های این تور به حساب می آید که بهتر است قبل از سفر نسبت به رزرو هتل اقدام کنیم. در این نوشتار می خواهیم به تعدادی از هتل های شهر تبریز اشاره کنیم.

اقامتگاه و هتل های تور تبریز 

سه هتل زیبا و مناسب در تور تبریز

دو هتل پنج ستاره، هتل پارس ائل گلی و هتل شهریار در نزدیکی پارک ائل گلی واقع هستند. این هتل ها امکاناتی مانند لابی، اسانسور، نمازخانه ، سالن اجتماعات، آرایشگاه، سرویس بهداشتی ایرانی، سونای خشک را داراست گردشگران تور تبریز می توانند از این هتل ها برای اقامت استفاده کنند. هتل صخره ای لاله کندوان، در روستای کندوان قرار دارد و در دل کوه قرار گرفته به سبک خانه های قدیمی روستایی ساخته شده است نمای این هتل بسیار مورد توجه گردشگران در تورهای گردشگری قرار می گیرد. از امکانات هتل می توانیم به چای خانه سنتی، لابی، ماهواره، سونا و جکوزی اشاره کنیم.

اقامتگاه و هتل های تور تبریز 

هتل کیا لاله پارک تور تبریز

یکی از لوکس ترین هتل هایی که در تور تبریز برای اقامت گردشگران در نظر گرفته شده هتل کیا لاله پارک می باشد که زیر مجموعه ای از هتل کیا ترکیه است و اتاق های این هتل مجهز به سیستم تهویه، حمام، تلویزیون تخت و مینی بار بوده و در رستوران این هتل غذاهای ایرانی و فرنگی طبخ می شود. از امکانات رفاهی هتل می توانیم به سونا، جکوزی و کافی شاپ اشاره کنیم.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها