اطلاعات گردشگری وان

در سفر به ترکیه گردشگران تور ترکیه می توانند گربه های سفید زیبا را در شهر وان ببینند که به همین منظور شهرت جهانی دارد و تور وان را به نام گبه های سفید زیبا می شناسند. جاذبه هایی مانند قلعه وان، دریاچه وان و آبشار مرادیه در تور وان می توانند گردشگران را به استفاده از تور لحظه آخری وان سوق دهد. ایرانی ها می توانند با رزرو بلیط چارتر از فرودگاه تهران به سمت ترکیه حرکت کنند. در متن زیر گذری بر جاذبه های تور وان داریم تا در سفر به این کشور اطلاعات کافی داشته باشید.

اطلاعات گردشگری وان 

قلعه وان

در تور وان می توانید از یکی از قدیمی ترین بناهایی که در شهر وان قرار دارد بازدید کنید که به خاطر گذشت زمان زیاد فقط ستون های بلند این بنا باقی مانده است. برای دیدن این قلعه باید از کوه بلندی که قلعه بر فراز آن قرار دارد بالا بروید، که به جز قلعه می توانید شاهد منظره زیبای اطراف کوه باشید.

اطلاعات گردشگری وان 

دریاچه وان در تور وان

زیباترین دریاچه ای که در تور وان می توانید ببینید، دریاچه وان می باشد. از جاذبه های زیبای این دریاچه کوه های سربه فلک کشیده سبحان و اختیار شهاب می باشد که در اطرافدریاچه قرار گرفته است. این دریاچه به خاطر کوه آتشفشان ایجاد شده است و به همین دلیل آب شوری دارد. جاذبه های طبیعی و تاریخی که در این شهر قرار گرفته باعث می شود تا در یک روز نتوانیم به همه این جاذبه ها سری بزنیم در نتیجه بهتر از قبل از سفر برای اقامت در هتل های شهر وان برنامه ریزی کرده باشیم.

اطلاعات گردشگری وان 

کلیسای آختامار ‏و مرادیه

دیدن کلیسایی که توسط ارمنی ها در یکی از جزایر دریاچه وان ساخته شده است از جذابیت های این تور در کشور ترکیه می باشد. برای تفریح و لذت بردن در شهر وان حتما سری به آبشار مرادیه بزنید، طبیعت بکر این آبشار باعث می شود در هر فصل سال علاقه مندان خاص خود را داشته باشد. برای بازدید از این آبشار باید به حوالی شهر وان سر بزنید.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها