اطلاعات گردشگری والنسیا

یکی از شهرهای کشور اسپانیا که در کنار رودخانه توریا قرار دارد و آب و هوای نیمه استوایی و مدیترانه ای دارد، شهر والنسیا می باشد. تور والنسیا، از تورهایی است که به خاطر تمدنی با قدمت طولانی و وجود آثار تاریخی مورد استقبال گردشگران تورهای خارجی قرار می گیرد. از زیبایی های بی نظیر تور والنسیا می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم.

اطلاعات گردشگری والنسیا 

باغ وحش bioparc

یکی از جاذبه هایی که در تور والنسیا مورد بازدید قرار می گیرد، باغ وحشی در باغ های turia می باشد. این باغ وحش شمال گونه های مختلفی از حیوانات می باشد و تفاوت مشهودی که این باغ وحش با جاهای دیگر دارد استفاده از موانع طبیعی برای جداسازی فاصله حیوانات از بازدید کنند گان می باشد.

موزه ها در تور والنسیا

موزه آثار سرامیکی که به سبک معماری روکو ساخته شده است مورد توجه گردشگران تور والنسیا قرار می گیرد. در این موزه می توانید آثار سرامیکی یونانی، رومی و عربی راببینید و وجود مجسمه مریم مقدس در این موزه نیز به جذابیت های موزه می افزاید. موزه دیگر  که در نزدیکی ساحل قرار دارد مربوط به ویسنته بلسکو می باشد. در نزدیکی موزه می توانید از از خانه «paell»  هم دیدن کنید.

اطلاعات گردشگری والنسیا 

باغ توریا و آکواریوم اقیانوس شناسی

در تور والنسیا می توانید از باغهای توریا بازدید کنید، گردشگران می توانند ورزش هایی مانند دوچرخه سواری، زمین اسکیت و شطرنج را تجربه کنند. طبیعت بی نظیر این باغ و آب نماها زیبایی که در آن وجود دارد گزینه های خوبی برای جذب گردشگران می باشد. در تور والنسیا می توانید از بزرگترین آکواریوم اروپا که دارای گونه های مختلفی از آبزیان، دلفین ،کوسه، پرتو ماهی می باشد. برای بازدید از همه جاذبه های این شهر می توانید در هتل هایی که برای اقامت مسافران در نظر گرفته شده استراحت کنید.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها