اطلاعات گردشگری هنگ کنگ

در نوشتار پیشین در مورد دیدنی های تور هنگ کنگ مواردی را بیان کردیم و از اهمیت گردشگری هنگ کنگ در تور چین گفتیم. هنگ گنک به عنوان منطقه ای که بلندای آسمان خراش هایش و تعداد زیاد ساختمان های بلند منحصر به فرد است دیدنی های طبیعی و تاریخی زیادی نیز دارد که آژانس الهام سیر در ادامه موارد دیگری را بیان خواهد کرد. چین به عنوان پُر جمعیت ترین کشور دنیا مساحت زیادی نیز دارد و برای گشت و گذار در آن روزها بلکه باید ماه ها وقت بگذارید. بنابراین توصیه می کنیم اگر قصد سفر به هنگ کنگ را دارید زمان کافی اختصاص دهید تا بتوانید دیدنی های این منطقه زیبا را مشاهده کنید.

اطلاعات گردشگری هنگ کنگ

خیابان نوستالژیک هنگ کنگ

یکی از اماکن دیدنی هنگ کنگ خیابان ستارگان نام دارد. خیابانی در تسیم شا تسوی در اواخر سال ۲۰۰۳ ساخته شد و هدف از نامگذاری این خیابان به نام ستارگان تجلیل ستاره های سینمایی نام آشنای چین بود. ستاره هایی که برای ما ایرانی ها یادآور خاطرات زیادی هستند و کمتر کسی نام بروس لی را نشنیده است. نمونه های مشابه این خیابان که می توان به آن یک پیاده را نام داد، در جاهای مختلف دنیا وجود دارد. همچنین دیگر منطقه طبیعی زیبای تور هنگ کنگ پارک اقیانوس می باشد. در این پارک انواع تفریحات سرگرم کننده وجود دارد و می توانید سری هم به هنگ کنگ قدیم بزنید. آکواریوم و باغ و وحش و بخش های متنوع دیگری نیز در این پارک وجود دارد که در آسیا بی نظیر هستند.

اطلاعات گردشگری هنگ کنگ

سواحل و دیگر اماکن دیدنی هنگ کنگ

هنگ کنگ چندین ساحل بسیار زیبا دارد که گردشگران زیادی در طول سال به این سواحل سفر می کنند. یکی از این سواحل، ساحل Repuls می باشد که با بناهای قدیمی که در اطراف آن وجود دارد مکان بسیار زیبا و جذابی است. خلیج زیبای دیگر تور هنگ کنگ Big Wave نام دارد. اما بازدید از مجسمه های بودا در سفر به مناطق جنوب شرقی آسیا یکی از بخش های اصلی و جذاب سفر می باشد و تور هنگ کنگ نیز از این قائده مستثنی نیست. بودای بزرگ با ارتفاع نزدیک به ۳۵ متری بر فراز یک صومعه قرار گرفته است و خود نمایی می کند، از دیگر اماکن دیدنی تور هنگ کنگ می توان به دهکده ماهیگیری و گردشگاه اژدها اشاره کرد.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها