اطلاعات گردشگری مسقط

نام عمان را احتمالاً بسیار زیاد شنیده اید ولی آیا تا حالا به سفر عمان فکر کرده اید؟ تور عمان را تا چه میزان می شناسید؟ عمان یکی از کشورهای عربی همسایه ایران به شمار می رود که که بسیاری از افرادی که به این کشور سفر کرده اند تور عمان را به دیگر تورهای گردشگری منطقه ترجیح می دهند. عمان زیبایی ها و اماکن گردشگری و رفاهی بسیاری دارد و می توانید در مسقط پایتخت این کشور سفر خوبی را تجربه کنید. در سال ۹۶ بسیاری از ورزش دوستان به خاطر دارند که تیم های فوتبالی نظیر پرسپولیس با توجه به مشکلاتی که داشتند مجبور بودند که در مسقط از تیم های عربستانی پذیرایی کنند. این مورد بی دلیل نیست و با توجه به امکانات مناسب عمان این تصمیم گرفته میشد. الهام سیر در این نوشتار به معرفی عمان و اماکن گردشگری مسقط پرداخته است و امیدواریم که مورد توجه شما قرار بگیرد.

اطلاعات گردشگری مسقط

پایتخت عمان مسقط

در سفر به کشور عمان اگر زمان کافی در اختیار داشتید تمامی مناطق آن را بگردید و در غیر اینصورت مسقط را در اولویت قرار دهید. مسقط را می توان از بسیاری جهات زیباترین شهر عمان معرفی نمود. در این شهر می توانید با سلیقه های مختلف لذت ببرید به گونه ای که مسقط را شهر سلایق می نامند. بافت تاریخی و سنتی مسقط در کنار برج ها و قصر های زیبا و اماکن گردشگری و بازارهای بسیار جذاب می تواند تور مسقط را بسیار لذت بخش و خاطره انگیز کند. هر چند برخی از امکان و قصرهای مسقط محدودیت دارند و نمی توان از آنها بازدید کرد ولی دیدن آن همه شکوه و زیبایی از دور نیز لذت بخش است. یکی از این قصرها قصرالعلم است. در جوار این قصر فوق العاده می توانید دو برج زیبای دیگر را نیز که به عنوان موزه شناخته می شوند را مشاهده و بازدید کنید که بج های آل جلیلی و آل میرانی شهرت دارند.

اطلاعات گردشگری مسقط

اماکن گردشگری مسقط

مشهورترین مکان مذهبی و گردشگری مسقط بدون شک مسجد سلطان قابوس است که زیبایی و نمای آن چشم هر توریستی در تور مسقط را به خود خیره می کند. دیوارهای مرمر و لوسترهای عظیم کریستالی و فرش بزرگی که به قولی دومین فرش بزرگ ایرانی نیز می باشد و معماری عربی زیبا که شکوه و جلال بسیاری به این مسجد بخشیده است. بازارهای مسقط نیز به عنوان یکی از خاطره انگیز ترین اماکن این شهر حتماً در برنامه خود قرار دهید و اطمینان داشته باشید که دست خالی از این بازارهای تاریخی بیرون نخواهید آمد.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها