اطلاعات گردشگری قزوین

تور قزوین از شهر های ایران می باشد، که به خاطر وجود اولین آب انبار های معروفش مورد توجه گردشگران تورهای داخلی و خارجی قرار می گیرد. برای بازدید از نمایشگاه های هنری که در این شهر برگزار می شود می توانید با استفاده از رزرو تور ارزان به قزوین سفر کنید. تعدادی از جاذبه های شهر الابواب الجنه، تور قزوین را در نوشتار پیش روی معرفی می کنیم.

اطلاعات گردشگری قزوین 

کاخ چهل ستون و سردر عالی قاپو

آنچه در بازدید از شهر قزوین مورد توجه قرار می گیرد می توانیم به کاخ چهل ستون اشاره کنیم. بنای این کاخ توسط شاه تهماسب زمانی که قزوین به عنوان پایتخت ایران شناخته می شده ساخته شده است. اکنون این کاخ به موزه خوشنویسی تبدیل شده و گردشگران تور قزوین از آن بازدید می کنند. از آثار تاریخی که در تور قزوین مورد توجه قرار می گیرد،سردر قدیمی است که مربوط به دوره شاه تهماسب صفوی می باشد و قدمتی طولانی دارد.

سرای سعدالسلطنه در تور قزوین

یکی از جاذبه های تور قزوین بازدید سرای سعدالسلطنه می باشد. این بنا در دوران صفویه  شاخته شده است و بخش هایی از آن به دوره قاجار تعلق دارد. این بنا از بخش هایی مانند سرای وزیر، سرای حاج رضا، سرای رضوی تشکیل شده است. وجد معماری قدیمی و منحصر به فرد در بازار قزوین گردشگران را متحیر می کند.

اطلاعات گردشگری قزوین 

مسجد جامع قزوین

یکی از مساجد قزوین که بنایی تاریخی محسوب می شود و آثاری مربوط به دوران صفوی، قاجار، سلجوقی را در خود جای داده است. در بازدید از این مسجد در تور قزوین می توانید از موزه سنگ و سفال که آثاری مانند سفالینه ها، سنگ نگاره ها،ارسی ها و کاشی ها را به نمایش گذاشته بازدید کنید. از حمام های قدیمی قزوین که به موزه مردم شناسی تبدیل شده ،می توانیم به حمام قجر اشاره کنیم. این حمام به دستور شاه عباس صفوی ساخته شده است. نمایشگاه های اقوام، آداب و رسوم در این موزه به نمایش گذاشته می شود.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها