اطلاعات گردشگری صربستان

زیبایی های تور صربستان این کشور اروپایی از دلایل محبوبیت این کشور در میان گردشگران می باشد، وجود کوه، جنگل و پارک مورد توجه گردشگران تور داخلی قرار می گیرد. قرار گرفتن این کشور در شبه جزیره بالکان باعث می شود فقط از طریق دریا یا با رزرو بلیط هواپیما بتوان به آن سفر کرد. ایرانی ها به خاطر لغو روادید توسط صربستان می توانند این کشور را به عنوان مقصد تورهای خود انتخاب کنند. جاذبه های معروف این کشور شامل موارد زیر می شود.

اطلاعات گردشگری صربستان 

شهر بلاکرکو در تور صربستان

در سفر با تور صربستان هر توریستی که به این کشور سفر کرده به خاطر جاذبه های طبیعی این شهر بهت زده می شود. معروف ترین جاذبه هایی که مورد بازدید قرار می گیرد دو رودخانه ای می باشد که به خاطر آب روان و زلال و طبیعت بکر اطراف رودخانه مورد توجه قرار می گیرد. در این شهر چندین دریاچه مصنوعی ساخته شده است که به شهرت بلاکرکو افزوده است و زیبایی وصف ناپذیری را پدید آورده است.

شهر گلوباتس در تور صربستان

دیدن شهر گلوباتس در تور صربستان همانند سفر در دل تاریخ می ماند، این شهر تاریخی در نزدیکی رودخانه دانوب قرار گرفته است. از جاذبه های تاریخی شهر می توانیم به قلعه گلوباتس اشاره کنیم که قدمتی طولانی دارد و دیدن مناظر اطراف قلعه خیره کننده می باشد.

اطلاعات گردشگری صربستان 

درونگارد و شهر نووی ساد

در تور صربستان می توانید همزمان هم از یک جاذبه هنری بازدی کنید و هم در جشنواره ای که در این شهر برگزار می شود شخصیت های تلویزیونی مانند جیم جارموش، جانی دپ را از نزدیک ببینید. این دهکده توسط هنرمند معروف امیر کوستوریتسا بنا شده است. گردشگران علاقه مند به موسیقی می توانند از شهر نووی ساد دیدن کنند که سالانه جشنواره های مختلف موسیقی در این شهر برگزار می شود که می توانید چهره مطرح موسیقی لئونارد کوئن را در این جشنواره ها ببیند.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها