اطلاعات گردشگری سن پترزبورگ

وجود جاذبه هایی مانند آثار طبیعی و تاریخی نقش به سزایی در استقبال گردشگران تور خارجی دارا می باشد. گردشگران تور لحظه آخری سن پترزبورگ را به خاطر هم مرز بودن با کشور های اروپایی از دست نمی دهند. راه های مختلفی برای رسیدن به سن پترزبورگ وجود دارد مثلاً می توانید از سفر هوایی و رزرو بلیط چارتر استفاده کنید. مشهور ترین جاذبه های تور سن پترزبورگ را در نوشته زیر معرفی می کنیم.

 اطلاعات گردشگری سن پترزبورگ

موزه هرمیتاژ و خیابان نوسکی

از موزه های معروف دنیا که به خاطر داشتن بیش از دو میلیون اثر هنری توسط گردشگران تور سن پترزبورگ مورد بازدید قرار می گیرد. در این موزه می توانیم اثاری مرتبط با قرون مختلف و فرهنگ های مختلف را نظاره گر باشیم.  از معروف ترین خیابان های این شهر که به خاطر داشتن آثار تاریخی شهرت دارد می توانیم به نوسکی پروسپکت اشاره کنیم. در تور سن پترزبورگ می توانید از بار ها، مغازه ها و رستوران های این خیابان لذت ببرید.

کلیساها در تور سن پترزبورگ

در تور سن پترزبورگ امکان بازدید از کلیسای کازان هم وجود دارد که به خاطر قرار داشتن جسد مارشال کوتوزوف مورد توجه قرار می گیرد. در واقع همین یک کلیسا از ارتدوکس به سبک معماری کلاسیسیم ساخته شده است. در کلیسای جامع اسحاق می توانید از آثار هنری بصری که به زمان های دور مربوط می باشد، لذت ببرید.

اطلاعات گردشگری سن پترزبورگ 

دژ پیتر و تئاتر مارتینسکی

شاید دیدن اولین دژی که توسط پیتر اول در یه جزیره ساخته شده است از زیبایی های تور سن پترزبورگ باشد. در این قلعه می توانید از موزه و گالری هنری که در آن به پا شده است دیدن نمایید. بنا این قلعه ابتدا به عنوان زندان سیاسی مورد استفاده قرار گرفته است. بازدید از معروف ترین ساختمانی که به خاطر رقص باله و موسیقی اپرا معروف است، می توانیم مارتینسکی را نام ببریم.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها