اطلاعات گردشگری زوریخ

در سفر با تور سوئیس که به بهشت زمینی مشهور است گردشگران تور سوئیس علاقه زیادی به دیدن شهر زوریخ دارند. برای سفر به این شهر شگفت انگیز و مجلل می توانید بلیط چارتر هوایی رزرو کنید. تجربه های تکرار نشدنی و جاذبه های فوق العاده ای که در این شهر وجود دارد گردشگران را به تور زوریخ ترغیب می کند. شهرت تور زوریخ به خاطر وجود بانک هایش می باشد. جاذبه های تور زوریخ، این شهر بهشتی بسیار زیاد است و در این نوشتار فقط برخی از آنها را معرفی خواهیم نمود.

اطلاعات گردشگری زوریخ 

دریاچه زوریخ و التستاد

در تور زوریخ می توانید قایق سواری در دریاچه زوریخ را تجربه کنید، همچنین جزایر و دیدنی های زیبای اطراف دریاچه چشم هخر بیننده ای را خیره می کند. در اطراف دریاچه دو سازه برج ساعت و مناره گوتیک هم قرار دارد. همچنین در تور زوریخ می توانید از محله ای به نام التستاد دیدن کنید که تاریخ شهر زوریخ را برای شما ورق می زند. از جاذبه های تاریخی این محله می توانیم به محله تائوس، پلازاها و دیوارهای باستانی اشاره کنیم. بازدید از این محله همانند سفر در دل تاریخ می باشد.

اطلاعات گردشگری زوریخ 

کوه یوتلیبرگ و پیلاتوس

گردشگران علاقه مند به کوه نوردی می توانند از کوه یوتلیبرگ بازدید کنند. این کوه علاوه بر آب و هوای مناسب چشم اندازی فوق العاده را هم دارا می باشد. در تور زوریخ از کوه دیگری که شهرت طولانی ترین راه آهن جهان را با خود یدک می کشد هم بازدید می شود. این کوه پیلاتوس نام دارد و در منطقه دریاچه لوسرن قرار گرفته که داستان های افسانه ای بسیاری درباره اش گفته می شود.

اطلاعات گردشگری زوریخ 

خیابان Bahnhofstrass

این خیابان بیشینه ای تاریخی و اهمیت زیادی برای گردشگران تور زوریخ دارد، گفته می شود برای پر کردن باقیمانده خندق اطراف شهر که بعد از خراب کردن دیوار بر جای می ماند، کشیده شده است. هم اکنون معروف ترین فروشگاه ها، گرانترین خانه ها، مشهور ترین کافه ها در این خیابان قرار دارد.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها