اطلاعات گردشگری زنجان

کشور ایران از لحاظ تاریخی بسیار غنی می باشد به همین دلیل به عناون مقصد تور خارجی گردشگران کشور های دیگر انتخاب می شود. به راحتی با رزرو بلیط هواپیما می توانید به هر کدام از شهر های ایران از جمله تور زنجان سفر کنید. بهتر است فصل بهار را برای تور ارزان زنجان انتخاب کنید که جاذبه های طیبعی زیبایی بیشتری دارند. از جاذبه های معروف تور زنجان می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم.

اطلاعات گردشگری زنجان 

معبد داش کسن در تور زنجان

در تور زنجان می توانید از بنایی صخره ای به شکل اژدها بازدید کنید که قدمت این بنا به دوره ایلخانیان باز می گردد، برای دیدن این بنا باید به شهر کهن سلطانیه سفر کنید. در این معبد می توانیم هنر اسلامی را در دومحرابی که به شکل قرینه هم ساخته شده اند ببینیم.

اطلاعات گردشگری زنجان 

بازار زنجان در تور زنجان

در تور زنجان می توانید با بازدید از بازار زنجان هم خرید کنید هم از سبک معماری این بازار دیدن نمایید. این بازار از بخش هایی مختلفی تشکیل شده است که بعضی ها تولیدی و بعضی ها برای عرضه محصولات تولید شده می باشند، مثلا تولیدی های کفاش ها، زرگرها، بزازها، رنگرزها در این بازار قرار دارد. بعد از بازدید از بازار در تور زنجان می توانید در هتلی که در نزدیکی این بازار قرا گرفته است برای استراحت و رفع خستگی استفاده کنید.

اطلاعات گردشگری زنجان 

آبشار شارشار و گنبد سلطانیه

از جاذبه های طبیعی که در تور زنجان می توانید از آن بازدید کنید آبشار زیبای شارشار می باشد، برای دیدن این زیبایی ها باید به دل کوه بزنید. این ابشار در میان صخره های کوه قرار گرفته و به سد تهم هم نزدیک می باشد. تور لحظه آخری زنجان را برای دیدن گنبد فیروزه در دشت سلطانیه از دست ندهید، این گنبد دو پوش توسط پادشاه مغول در زمان ایلخانیان ساخته شده است و از شاهکارهای هنر اسلامی به شمار می آید.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها