اطلاعات گردشگری دیدیم ترکیه

کشور ترکیه به عنوان یکی از کشورهای زیبای خاورمیانه شهرهای بسیار زیبا و توریستی دارد. در میان این شهرها شاید اکثراً تور آنکارا، تور استانبول و تور آنتالیا را بشناسید ولی در کنار این شهرهای بزرگ شهرهای کوچکی نیز هستند که زیبایی ها و جذابیت های توریستی فراوانی دارند. دیدیم یکی از این شهرها می باشد. شهری کوچک و ساحلی در کنار دریای اژه که در استان آیدین قرار گرفته است. تور دیدیم با توجه به ناشناخته بودن این شهر برای گردشگران در کمتر آژانس مسافرتی قابل دسترسی می باشد. آژانس مسافرتی الهام سیر یکی از این آژانس های پیشرو در ارائه تور گردشگری می باشد. در این نوشتار نیز به بررسی دیدنی های تور دیدیم پرداخته ایم تا با این شهر زیبا بیشتر آشنا شوید.

اطلاعات گردشگری دیدیم ترکیه

نکاتی در مورد تور دیدیم ترکیه

یکی از مشکلاتی که شهر دیدیم دارد عدم وجود فرودگاه و در نتیجه امکان پذیر نبودن سفر هوایی است. اما اگر قصد دارید از طریق هوایی به دیدیم سفر کنید می توانید از فرودگاه بدروم در نزدیکی دیدیم استفاده کنید. نام این شهر به معنای دوقلو که به خدایگان یونان اشاره دارد می باشد. این شهر به عنوان یکی از مناطق گردشگری منبع اصلی درآمد خود را نیز مدیون گردشگران است. محصولات کشاورزی نیز یکی دیگر از عمده درآمدهای مردم دیدیم می باشد. در کنار زیبایی های طبیعی و سواحل شنی و چشم نواز با توجه به آب و هوای مناسب این منطقه برای ورزش های آبی نیز بسیار جذابیت دارد. همچنین اماکن تاریخی و قدیمی دیدیم نیز از جمله دلایل محبوبیت گردشگری دیدیم محسوب می شود.

اطلاعات گردشگری دیدیم ترکیه

گردشگری و تفریح در دیدیم

دیدیم در واقع شهری متشکل از تعدادی شهر کوچک تر است که هر کدام از آنها شاخصه های خاص خود را دارند. برای مثال آلتینکوم، Gümüşkum، Sarıkum، که به معنای شن و ماسه طلایی و نقره ای و زرد است بهترین توصیف از میحط جذاب این منطقه است. اگر علاقه مند به شب زنده داری و کاباره ها هستید و یا با موسیقی با اجراهای زنده میانه خوبی دارید می توانید در کافه ها و رستوران های جالب دیدیم تا صبح لذت ببرید. برای مسافرانی که به ترکیه می روند سفر به دیدیم به مراتب می تواند جذابیت های بیشتری از شهرهای شلوغ دیگر ترکیه داشته باشد.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها