اطلاعات گردشگری دبی

در میان سفر ایرانی ها به کشور های خارجی تور دبی بالاترین امتیاز را دارا می باشد، علاقه ایرانی ها به کشور امارت و تور دبی به حدی است که تور لحظه آخری را به هیچ وجه از دست نمی دهند و باید تلاش زیادی کنید تا بلیط چارتر با قیمت مناسب را رزرو کنید. با سفر هوایی و رزرو بلیط هواپیما به راحت ترین روش می توانید به شهر دبی سفر کنید. در متن زیر زیبایی های تور دبی را مختصراً به تصویر می کشیم.

اطلاعات گردشگری دبی 

قصر امیر در تور دبی

گردشگران تور دبی می توانند از هتل هایی که در منطقه دیره قرار دارد اقامت کنند که هم هزینه اقامت در این هتل مناسب می باشد و هم امکانات مناسبی برای رفاه گردشگران در نظر گرفته شده اشت. دیدن قصر امیر جزو برنامه های تور دبی بود، که بلندی دیوارهای قصر هر بیننده ای را خیره می کرد و وجود طاوس ها هم باعث افزایش زیبایی این قصر تاریخی شده بود.

اطلاعات گردشگری دبی 

دیگر جاذبه های تور دبی

گردشگران تور می توانند در تور دبی از برج العرب بازدید کنند که ساختمان این برج شکل یک دلفین می باشد. دیدنی ترین جاذبه که باعث حیرت گردشگران می شود مدینه الجمیرا می باشد که به شکل وینیز ایتالیا ساخته شده است. در واقع گویی به کشور ایتالیا سفر کرده ای، چشم انسان از دیدن زیبایش سیراب نمی شد. گردشگران تور دبی جزیره پالم جمیرا را به عنوان نگین دبی می شناختند چرا که این جزیره به شکل بسیار حیرت انگیزی ساخته دست بشر بود، ویلاها و ساختمان های بلند این جزیره از دور خودنمایی می کرد و هزینه رفتن به جزیره بسیار بالا بود.

اطلاعات گردشگری دبی 

مراکز خرید در تور دبی

اگر در این سفر به دنبال خرید هستید می توانید از مراکز معروفی مانند ابن بطوطه خرید کنید، در این مرکز برای ساختش از هر کشوری نمادی وجود دارد مثلا یک بخشش به شکل بازار اصفهان ساخته شده است.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها