اطلاعات گردشگری تور گیلان

از شهرهای شمالی که توسط گردشگران تور داخلی مورد بازدید قرار می گیرد، شهر خوش آب و هوای گیلان می باشد. تور لحظه آخری گیلان به خاطر طبیعت سرسبز و پُر درخت این شهر مورد استقبال قرار می گیرد. از دیدنی های تور گیلان می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم. تور گیلان علاوه بر طبیعت زیبا و به یاد ماندنی برای توریست ها شهرهای زیبا و موزه ها و هتل های خاصی را نیز در بر می گیرد که دیدن آنها در تور گیلان خالی از لطف نیست.

اطلاعات گردشگری تور گیلان 

موزه و آبشار میلادش در تور گیلان

از جاذبه هایی که می توانید در تور گیلان از آن بازدید کنید، موزه روستایی می باشد. این موزه شامل بخش های مختلفی مانند لافند بازی، موسیقی، پخت نام محلی می باشد که در تور این منطقه طرفداران زیادی دارد. آبشار میلادش در روستای اشکور قرار دارد که وجود درختان سر به فلک کشیده و طبیعت سرسبز اطراف آبشار به زیبای این جاذبه طبیعی افزوده است.

اطلاعات گردشگری تور گیلان 

بندر انزلی در تور گیلان

یکی از زیباترین شهر های استان گیلان، شهرستان بندر انزلی می باشد. این شهر ساحلی زیبا گردشگران تور خارجی را به یاد شهرهای اروپایی می اندازد و در تور گیلان بسیار محبوبیت دارد. به جز زیبایی های چشم نواز می توانید از رستوران های این شهر که غذاهای لذیذی در آن طبغ می شود لذت ببرید.

اطلاعات گردشگری تور گیلان 

جواهر دشت و قلعه گردن گیلان

سفر به شمال ایران به معنای بهره بردن از طبیعت و هوای پاک می باشد، جواهر دشت رودسر از همین جاذبه های تور گیلان به حساب می آید. این مکان شامل تپه های سرسبز و هوای دل انگیز می باشد. قلعه قدیمی که می توانید در تور گیلان از آن بازدید کنید مربوط به روستای تول لات می باشد. وجود منظره هایی که چشم هر بیننده ای را به خود خیره می کند از زیبایی های اطراف قلعه می باشد.

اطلاعات گردشگری تور گیلان 

تپه مارلیک در تور گیلان

از جاذبه های تاریخی تور گیلان می توانیم به تپه مارلیک اشاره کنیم، وجود در ختان زیتون و زمین های کشاورزی اطراف تپه به زیبایی این تپه افزوده است. برای بازدید از همه این زیبایی ها می توانید در هتل های این استان اقامت کنید.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها