اطلاعات گردشگری تور فلورانس

گاهی گردشگران بسته به نوع علاقه مندی که دارند مقصد تور خارجی یا تور داخلی را تعیین می کنند، گاهی هم زمان محدود باعث می شود در یک سفر فقط از بعضی مناطق دیدنی بازدید کنیم. یکی از شهر های تور ایتالیا که به خاطر موزه های فراوانش در بین شهر های این کشور انتخاب می شود، شهر فلورانس می باشد و راحت ترین راه برای رسیدن به این شهر رزرو بلیط هواپیما می باشد. شرح مختصری از جاذبه های تور فلورانس را در متن زیر داریم.

اطلاعات گردشگری تور فلورانس 

پل وکیو در تور فلورانس

خانم ها در تور فلورانس به هیچ وجه بازدید از پل وکیو را از دست نخواهند داد. پل که بر رودخانه زیبای آرنو قرار گرفته است و وجود مغازه های عتیقه فروشی و جواهرات برای خانم ها بسیار جذاب می باشد. علاقه مندان به هنر مجسمه سازی نیز می توانند از مغازه ها و کارگاه های مربوط به این هنر بازدید نمایند.

کلیسای دوئمو و سینیوریتا

گردشگران در تور فلورانس می توانند از یکی از کلیساهای بزگ جهان بازدید کند که طراحی این کلیسا و گنبد منحصر به فردش هر بیننده ای را به خود خیره می کند، همچنین می توانید از نمایی فوق العاده کل شهر را در یک نگاه ببینید. در تور فلورانس شنیدن صدای موسیقی در شب های میدان مشهور این شهر حس وحال غیر قابل توصیفی را در وجود هر فردی ایجاد می نماید. میدان سنیوریتا به خاطر مجسمه هایی به شکل افراد مشهور شهرت جهانی دارد.

اطلاعات گردشگری تور فلورانس 

دیدنی های هنری

گردشگران هنرمند تور فلورانس را به خاطر بازدید از موزه نقاشی و گالری پتی که اثار هنرمندان مشهور در این مکان ها قرار دارد، از دست نمی دهند. دیدنی ترین اثری که می توانید در شهر فلورانس در موزه آکادمیک ببینید متعلق به آنژ که تندیسی چند متری می باشد، هر فردی را متحیر می کند.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها