اطلاعات گردشگری تور شهرکرد

از شهر های مرکزی ایران که می توانید به عنوان مقصد گردشگری در تور داخلی انتخاب کنید، شهرکرد می باشد. جاذبه های طبیعی تور شهرکرد در میان گردشگران شهرت فراوانی دارد و تور شهرکرد به واسطه طبیعت بکر و فوق العاده از جمله مقاصد گردشگران ایرانی و خارجی محسوب می شود، به همین دلیل برای رزرو بلیط هواپیما و هتل باید از قبل برنامه ریزی شود. در نوشته زیر مروری بر جاذبه های این شهر مرتفع داریم.

اطلاعات گردشگری تور شهرکرد 

چشمه دیمه شهرکرد

در تور شهرکرد یکی از جاذبه هایی که مورد استقبال گردشگران قرار می گیرد چشمه دیمه می باشد. دیمه از چشمه هایی معروف ایران است که شهرتش را مدیون خواص درمانی که دارد، می باشد. گردشگران از آب چشمه برای درمان سنگ کلیه می نوشند و بطری هایی را از آب پر می کنند و همراه خود می برند. در اطراف چشمه هم طبیعت و امکانات مناسبی برای استراحت و گذراندن وقت وجود دارد.

اطلاعات گردشگری تور شهرکرد 

منطقه تنگ صیاد در تور شهرکرد

گردشگرانی که به دیدن حیوانات علاقه دارند برای بازدید از تنگ صیاد تور لحظه آخری را غنیمت می شمرند. حیواناتی که می توانیم در این منطقه ببینیم شامل قوچ، بز، پلنگ، تیهو، روباه و کفتار می باشد که برای حفظ گونه های کم نظیر این حیوانات این منطقه مورد حفاظت محیط زیست قرار می گیرد.

اطلاعات گردشگری تور شهرکرد 

آبشار دره عشق و دوپلان

در تور شهرکرد اگر از روستای دره عشق عبور کردید حتماً به آبشاری که در حوالی این روستا قرار گرفته است سری بزنید و از طبیعت سرسبز و هوای پاکی که در این منطقه قرار دارد لذت ببرید. هیجان انگیزی ترین تجربه ای که در این سفر می توانید، داشته باشید پرش از بانجی جامپینگ طبیعی می باشد. در اطراف این سکوی پرش راه تاریخی عشایری و پل سیمی قرار دارد.

پروز در تور شهرکرد

اگر در تور شهرکرد به دنبال یک جاذبه سرسبز و چشم نواز هستید از پارک جنگلی پروز بازدید کنید که زیبایی هایی مانند درختان سر به فلک کشیده، چشمه های پرآب انسان را متحیر می سازد.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها