اطلاعات گردشگری تور بیرجند

شاید وجود شواهدی درباره اینکه بیرجند نخستین شهر ایران بوده که سازمان آبرسانی در آن قرار داشته توجه گردشگران تورهای مختلف خارجی و تور داخلی را جلب کند. وجود قلعه، باغ، کنسول گری انگلیس و جاذبه های متعدد باعث می شود تا گردشگران از تور لحظه آخری بیرجند استقبال زیادی کنند. برای بازدید از همه جاذبه های تور بیرجند بهتر است از قبل هتل رزرو کنیم. نام این شهر در ابتدا بیرگند بوده و با گذشت زمان تغییر یافته، جاذبه های معروف تور بیرجند شامل موارد زیر می شود.

اطلاعات گردشگری تور بیرجند 

قلعه ها و باغ های تور بیرجند

در تور بیرجند گردشگران می توانند از قلعه ای قدیمی که بر یکی از تپه های این شهر واقع شده دیدن نمایند. این قلعه از بیرون به شکل مربع می باشد و در داخل علقه شش برج قرار دارد. در زیر قلعه راهروهای زیرزمینی قرار دارد که به جاذبه های دیگری مانند ارگ بهارستان ارتباط دارد. عمارت اکبریه از جاذبه های مورد بازدید در تور بیرجند می باشد. این عمارت از بخش های مختلفی مانند تالار آیینه، گنبد عرق چین، میان خانه تشکیل شده است. در روستای رحیم آباد می توانید از حوض زیبا و درختانی در دو طرف باغ که به سمت وسط تنیده شده اند، دیدن کنید. همه این زیبایی ها در عمارت قدیمی رحیم آباد قرار گرفته است. در تور بیرجند می توانید از عمارت شوکت آباد دیدن کنید که از بخش های مختلفی مانند عمارت نارنجستان، حوضخانه، برج دیده بانی تشکیل شده است. آژانس هواپیمایی الهام سیر ارائه دهنده خدمات گردشگری در ایران .

اطلاعات گردشگری تور بیرجند 

ارگ کلاه فرنگی

در هر کدام از شهر های ایران می توانید چند بنای قدیمی و تاریخی را ببینید که نشانگر کشوری با قدمت طولانی است، در این تور بیرجند از عمارت کلاه فرنگی که مربوط به دوره زندیه و حکومت معصوم خان است بازدید می شود. در بخش داخلی عمارت می توانید تزئینات مقرنس گنبد ها و کاربندی ها زیبا دیدن کنید.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها