اطلاعات گردشگری تور اراک

سفر به اراک برای دوست داران طبیعت که با تور خارجی از کشور های دیگر به ایران سفر کرده اند و نیز گردشگران تورهای داخلی ایران از جذابیت بالایی برخوردار می باشد. برای بازدید از روستاهای معروف، چشمه ها، کوه های تور اراک می توانید از سفر هوایی و سفر زمینی استفاده نمایید. شناخته ترین جاذبه هایی طبیعی تور اراک که برای گردشگران و توریست ها و نیز مسافران نوروزی که با تور نوروزی به این شهر زیبا سفر می کنند چند مورد را در متن زیر معرفی خواهیم نمود.

اطلاعات گردشگری تور اراک 

دره گردو و چشمه در تور اراک

در سفر به شهر اراک می توانید از جاذبه ای دیدن کنید که در حوالی روستای گردو و کوه سرخه قرار گرفته است. گردشگران تور اراک برای تنفس هوایی تمیز و دیدن درختان بلند گردو به این منطقه سفر می کنند. در نزدیکی شهر اراک روستای قرار گرفته است که به خاطر عبور آب چشمه ای به نام عمارت به این نام شهرت یافته است. آنچه گردشگران تور اراک را به بازدید از این روستا تشویق می کند وجود مسجد باب الحوائج در مسیر این چشمه می باشد.

اطلاعات گردشگری تور اراک 

سراب ها در تور اراک

در تور اراک می توانید از سرابی که از چشمه بلاغ سرچشمه می گیرد و گفته می شود کیخسرو در این چشمه شنا کرده است، بازدید کنید. خروج آب از دل کوه سرسبزی منحصر به فردی را به اطراف چشمه بخشیده است. سراب دیگری که در اراک می توانید از طبیعت و زیبایی اطراف ان استفاده کنید اسکان می باشد که از کوه لجور جاری می شود و در همه ماه های سال آب دارد.

اطلاعات گردشگری تور اراک 

چشمه دو خواهران اراک

از جاذبه های طبیعی که در این تور گردشگری مورد بازدید قرار می گیرد کوه دو خواهران می باشد که بخشی از کوه های راسوند می باشند. جاری شده چشمه این با همین نام و قرار گرفتن در ختان قدیمی و قطور چنار و سنوبر به زیبایی های این چشمه افزوده است. برای بازدید از دیگر جاذبه ها می توانید از هتل هایی که برای اقامت گردشگران در نظر گرفته شده، استفاده کنید.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها