اطلاعات گردشگری تبت

در سفر به کشور چین گردشگران تور تبت را هم بازدید می کنند. تور تبت به خاطر وجود فلات گسترده و بلند خود شهرت جهانی دارد، همچنین برای بازدید از زیاتگاه ها و نیایشگاه هایی که در این کشور قرار دارد می توانید از رزرو بلیط چارتر استفاده کنید. از عجایب تور ارزان تبت می توانید به چند شوهر داشتن زنان و دادن جسد مردگان به پرنده ها اشاره کنیم، جاذبه های تور تبت شامل موارد زیر می شود.

اطلاعات گردشگری تبت 

موزه ها و معابد در تور تبت

موزه تبت در شهر لهاسا قرار گرفته است، آنچه در این موزه به نمایش گذاشته می شود شامل صنایع دستی و سکه های قدیمی می باشد. در تور تبت می توانند از معبد بزرگیس که بیش از دو هزار راهب در آن کار می کنند و به معبد رز وحشی شهرت دارد بازدید کنند. شاید یکی از دلایل استفاده گردشگران از تورهای لحظه آخری تبت وجود چشمه هایی باشد که خاصیت درمانی دارند. چشمه های آب گرمی که در شهر یانگباجینگ قرار دارد و برای تولید برق هم مورد استفاده قرار می گیرد شهرت خاصی در میان گردشگران تور تبت دارد.

اطلاعات گردشگری تبت 

کاخ پوتالا در تور تبت

جاذبه های مختلفی را در تور تبت می توانید مورد بازدید قرار دهید، یکی از این جاذبه ها کاخ پوتالا می باشد. از شگفتی هایی که در این کاخ تاریخی وجود دارد می توانیم به مجسمه ها و اتاق های تو در تو اشاره کنیم، این کاخ در آثار یونسکو به ثبت رسیده است.

اطلاعات گردشگری تبت 

دریاچه نمتسو و پارک تبت

در تور تبت می توانید از اولین پارکی که در یک عمارت با چشم اندازی فوق العاده به نام نوربولینکا قرار گرفته است. تنها دریاچه ای که می توانید از سواحل آن لذت ببرید و جزایر زیادی دارد به دریاچه نمتسو شهرت دارد.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها