اطلاعات گردشگری بلغارستان

یکی از کشور هایی که ایرانی ها در تور خارجی انتخاب می کنند تور بلغارستان است، چرا که با ترکیه هم مرز می باشد. برای بازدید از اولین کشور سازنده ساعت می توانید از سفر هوایی با رزرو بلیط هواپیما استفاده کنید. برای آشنایی با فرهنگ و جاذبه های تور بلغارستان چند خطی درباره جذابیت ها و اماکن زیبایی که در تور بلغارستان می توانید از آنها دیدن کنید و سفر لذت بخش تر و خاطره انگیزتری را رقم بزنید، معرفی می کنیم.

اطلاعات گردشگری بلغارستان 

آداب و رسوم بلغاری ها

یکی از کشورهای سرسبز که به خاطر داشتن طبیعت بسیار زیبا و رشته کوهای بلند در فصل زمستان مورد استقبال گردشگران تورهای اروپایی قرار می گیرد. ماده اولیه همه عطرهای ناب دنیا یعنی روغن گل سرخ در بلغارستان تولید می شود. فرهنگ مردم این کشور ترکیبی از ترکی، عثمانی و اروپایی می باشد و از غذاهای معروفش می توانیم سالاد بلغاری را نام ببریم.

دماغه کالی اکرا

یکی از جاذبه هایی که در تور بلغارستان مورد بازدید قرار می گیرد، دماغه کالی اکرا می باشد. این منطقه که نمادی از دوران قرون وسطی است و به خاطر ساحل سنگی بی نظیر مورد توجه گردشگران قرار می گیرد. وجود کلیسای سنت نیکولای و بنای دختر چهل ساله یادگاری هایی از دوران مسیحیت می باشد.

اطلاعات گردشگری بلغارستان 

شهر صوفیه در تور بلغارستان

دیدنی ترین قسمت تور بلغارستان بازدید از شهری است که با وجود تکنولوژی و پیشرفت هنوز می توان از هوای پاکیزه شهر استشمام کرد. صوفیه یکی از شهر های بلغارستان با قدمتی طولانیست. از دیدنی این شهر می توانیم به پارک آزادی، آب گرم معدنی، کلیسای مدورژرژ اشاره کنیم.

شهر نسبار و باتنبرگ

گردشگران علاقه مند به تاریخ در تور بلغارستان می توانند از زیبایی های شهر تاریخی نسبار بازدید کنند. از جاذبه های که از زمان یونانی ها در این شهر باقی مانده می توانیم به ارگ شهر، معبد آپلو، میدان عمومی و خانه های با معماری چوبی اشاره کنیم. میدان باتنبرگ توسط جوزف باتنبرگ برای برگزاری گردهمایی ها و جشن ها طراحی شده است.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها