اطلاعات گردشگری بلاروس

کشور بلاروس یکی از کشور هایی است که به خاطر تالاب های زیبایی که دارد مورد توجه گردشگران و تور بلاروس قرار می گیرد. برای سفر به بلاروس می توانید از رزرو بلیط هواپیما استفاده کنید. دیدنی های بی نظیر و فرنگ مردم در تور بلاروس را در چند خط شرح می دهیم. هر چند که تعدد و فراوانی اماکن و دیدنی های گردشگری در تور بلاروس در چند سطر نخواهد گنجید.

اطلاعات گردشگری بلاروس 

جاذبه های تور بلاروس

جاذبه های گردشگری که در تور بلاروس توجه گردشگران و توریست ها را به این کشور جلب می کند شامل قلعه برست و میر، پارک گورکی، جنگل بی نظیر بیالوزا و برج کامیناتس می باشد. فاصله شهرهای بلاروس به خاطر وجود دریاچه های زیاد در این کشور از هم زیاد شده است. مردم بلاروس به زبان روسی صحبت می کنند و تابع دین مسیحیت هستند.

کوه جیارژیانسکارا و شهر مینسک

جاذبه طبیعی که در تور بلاروس مورد بازدید قرار می گیرد، کوه جیارژیانسکارامی باشد که در شهری به همین نام در بلندترین نقطه شهر قرار دارد. آب و هوای سرد و معتدل در تابستان و هوای گرم در زمستان گردشگرانی را که به کوه نوردی علاقه دارند به این کوه جلب می کند. شهری که پر از مکان های دیدنی برای گردشگران است مینسک نام دارد. از جاذبه های تور بلاروس می توانیم به کلیسای بناریانس، پارک ملی نارچوناسکی، قصر صلح، طاق استروو، پیست اسکس آلپاین اشاره کنیم.

اطلاعات گردشگری بلاروس 

جشنواره های فرهنگی تور بلاروس

هنگامی که با تور بلاروس سفر می کنید ممکن است از جشنواره هایی مانند جشنواره دروگری، جشنواره شعر، همایش تئاتر دیدن کنید. برای خرید در بلاروس می توانید از مراکز خرید اسلاویانتسکی استفاده کنید. در این کشور برای اقامت گردشگران هتل های اربیتا، یوبی لیانا، ویکتوریا، پوروپ، کرون پالازا در نظر گرفته شده است. در کشور بلاروس جاذبه های طبیعی مانند رودخانه های دوینا، دنیپر، پریپیات، نمان برای افراد علاقه مند به ورزش های آبی نیز وجود دارد.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها