اطلاعات گردشگری ارمنستان

از کشورهایی که گردشگران ایرانی در تور خارجی خود از زیبایی های آن بهره می برند، تور ارمنستان می باشد. برای سفر به این کشور هم راه زمینی وجود دارد هم می توانید با رزرو بلیط هواپیما با تور ارمنستان همسفر شوید. جاذبه های طبیعی که در تور ارزان ارمنستان وجود دارد باعث می شود گردشگران از سفر به ارمنستان این کشور غافل نشوند. چند جاذبه مهم تور ارمنستان را در متن زیر معرفی می کنیم و امیدواریم که بتوانیم راهنمای خوبی در سفرهای شما باشیم.

اطلاعات گردشگری ارمنستان 

کوه آراگاتس در تور ارمنستان

در تور ارمنستان می توانید از بلند ترین کوه ارمنستان که در نزدیکی شهر ایروان قرار گرفته است، دیدن فرمایید. در صعود به این کوه آتشفشانی غیر فعال به جز لذت کوه نوردی می توانید از چمن زارها و طبیعت زیبایی که در اطراف کوه قرار گرفته است نهایت لذت راببرید.

اطلاعات گردشگری ارمنستان 

ساختمان و میدان اپرا

در سفر با تور ارمنستان می توانید برای اقامت از هتل هایی که برای گردشگران در نظر گرفته شده است استفاده کنید یا یک خانه را رزرو کنید. جاذبه حیرت برانگیز ایروان ساختمانی چند طبقه می باشد که در هر طبقه یک بخش خاص قرار گرفته است، مثلا بازدید از موزه کریستال بسیار جذاب و لذت بخش می باشد. برای گذراندن شب ها می توانید به تماشای اجرای زنده ای که در میدان اپرا به پا می شود بروید و از شب های ارمنستان لذت ببرید.

اطلاعات گردشگری ارمنستان 

دیگر جاذبه های تور ارمنستان

از جاذبه های طبیعی که در تور ارمنستان مورد بازدید قرار می گیرد، می توانیم به دره گل ها، هراپارک و دهکده توریستی دلیجان اشاره کنیم. برای خرید سوغاتی می توانید از مغازه های رنگارنگی که در بازار شوکا قرار گرفته است، خرید کنید. گردشگران تور ارمنستان از دالما مال و محله ورنیساج هم برای خرید استفاده می کنند. در تور ارمنستان حتماً از کلیسای مخصوص ارامنه به نام اچمیادزین که شهرت جهانی دارد، بازدید کنید.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها