اطلاعات گردشگری آلمان

برای ما ایرانی ها که کشورمان توسط کوه های البرز و زاگرس در بر گرفته شده است سفر به کشوری که کمتر کوهی در آن وجود دارد با تور آلمان بسیار شگفت انگیز به نظر برسد. دیدن دشت های سرسبز و طبیعت بی نظیر، گردشگران را برای استفاده از تور لحظه آخری تحریک می کند. در تور آلمان به راحتی با رزرو بلیط هواپیما بعد از چند ساعت در فرودگاه فرانکفورت باشید. در نوشته زیر گذری بر جاذبه های تور آلمان داریم.

اطلاعات گردشگری آلمان 

شهرها در تور آلمان

گردشگران معمولاً از تور ارزان یک روزه در تور آلمان گردی برای دیدن جاذبه هایی که در شهر های مختلف این کشور قرار دارد، استفاده می کنند. در سفر به آلمان می توانیم در شهر برلین از کلیسای برلین که قسمت های خراب شده این بنا یادگاری از جنگی بود که سپری شده بود. کاخ شارلوتنبورگ، ساختمان رایشس تاگ و دیوار برلین از دیگر جاذبه های این شهر می باشد. در تور آلمان از شهر لایپزیک به خاطر جاذبه های تاریخیش بازدید شد، آنچه در این شهر هر بیننده ای راشوکه می کرد وجود نماد شکست آلمانی ها بود.

اطلاعات گردشگری آلمان 

هتل ها در تور آلمان

در تور آلمان می توانید در هتلی در شهر برلین اقامت کنید که به جز استراحت می توانید از آثاری که از بازیگران مشهور در این هتل قرار دارد، بازدید کنید. هتل هالیوود مدیا بر اساس نمادی از سینما طراحی شده و هر اتاقی به نام یکی از بازیگران می باشد. هتل سنتز پلازا هم از امکانات مناسبی برای اسکان گردشگران برخوردار می باشد.

اطلاعات گردشگری آلمان 

غذاها در تور آلمان

در تور آلمان بهتر است حتما از غذاهایی که در این کشور معروف می باشد بچشید. در هر رستورانی می توانید غذاهای گوشتی مانند رولاد، لازانیا، پاستا و پیتزای آلمانی را سفارش دهید. در تور آلمان برای خوردن شنسیل، کلم ترش و کاسرول کافیست کمی در خیابان های آلمان بگردید.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها