اطلاعات کاربردی آنکارا

ترکیه به عنوان یکی از همسایگان توریستی ایران همواره مطرح بوده است و شهرهای گردشگری و زیبای این کشور توجه هر توریستی را به خود جلب می کند. هر چند حوادث گاه و بی گاه و حوادث تروریستی و یا درگیری های داخلی باعث شده است که در سالیان اخیر مسافران با تردید ترکیه را به عنوان مقصد سفر خود معرفی کنند اما این مسائل تأثیر چندانی بر اهمیت ترکیه به عنوان یک منطقه بکر و دیدنی برای مسافران نداشته است و الهام سیر نیز در نوشتارهای مختلف تلاش کرده است که تمکامی نقاط گردشگری ترکیه را برای شما همراهان همیشگی تشریح کند. آنکارا به عنوان پایتخت ترکیه یکی از مهم ترین شهرهای این کشور است و تور آنکارا محبوبیت زیادی دارد. در زیر با دیدنی های تور آنکارا بیشتر آشنا می شویم.

اطلاعات گردشگری آنکارا

اهمیت موزه ها در تور آنکارا

در تور آنکارا اولین چیزی که جلب توجه می کند بافت مدرن و پیشرفته شهر می باشد که در میان شهرهای قدیمی و تاریخی ترکیه کمتر می توان مشاهده نمود. جاذبه های تفریحی که در آنکارا خواهید بیشتر ایجاد شده است و کمتر تفرجگاهی طبیعی را می بیند. آنکارا در ترکیه علاوه بر اهمیت سیاسی از اهمیت بالای اقتصادی نیز برخوردار است. در تور آنکارا می توانید به بازدید از موزه های دیدنی و معروف بروید. این موزه ها نه تنها در ترکیه بلکه در منطقه نیز شهرت فراوانی دارند و می توان آثاری عجیب در آنها مشاهده کرد. موزه آناتولی و یا موزه فرهنگ شناسی ترکیه، موزه هوانوردی و بسیاری موزه های متنوع و خاص دیگر باعث شده است که بسیاری از گردشگران زمان زیادی از سفر خود را به بازدید از موزه ها اختصاص دهند.

اطلاعات گردشگری آنکارا

اطلاعات کاربردی آنکارا

اکثریت جامعه ترکیه مسلمان هستند و دین اسلام در تمام مناطق این کشور مذهب رسمی می باشد. در تور آنکارا نیز می توان نفوذ معماری اسلامی در ساختمان ها و اماکن مذهبی و شهر سازی مشاهده کرد که باعث شده است آنکارا به صورت ویژه ای برای ایرانیان علاقه مند به معماری اسلامی جذاب باشد. برخی از مهم ترین اماکن توریستی شهر آنکارا در واقع با توجه به زیبایی آنها، مساجد بزرگ این شهر است. مساجدی مانند حاجی بایرام، اهی الوان و اولوس که هر کدام ویژگی های متمایزی از دیگر مساجد داشته و قدمت انها به دوران سلجوقیان و قبل تر باز می گردد. نماد شهر آنکارا نیز برج آتاکوله است که اهمیت زیادی برای اهالی ترکیه و آنکارا دارد.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها