اطلاعات مفید در مورد ویزای شینگن

یکی از مواردی که همواره سفر با تور اروپا را برای ما ایرانی ها دشوار جلوه می دهد گرفتن ویزای شینگن می باشد. اما شاید این ترس از مشکلات گرفتن ویزای شینگن دلیل اصلیش اطلاعات کم در مورد آن است. با همین مقدمه در ادامه با الهام سیر همراه باشید تا کُلیاتی در مورد ویزای شینگن اروپا را برای شما بیان کنیم. در ابتدا تعریفی از این ویزا و کشورهایی که با این ویزا می توانید به آنها سفر کنید را خواهیم آورد و سپس پس از ذکر توضیحات مختصری به مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای شینگن اشاره می کنیم.

اطلاعات مفید در مورد ویزای شینگن

مزایای ویزای شینگن

با ویزای شینگن اروپا می توانید به کشورهای دانمارک، سوئد، استونی، فنلاند، فرانسه، یونان، ایتالیا، اسپانیا، ایسلند، لتونی، لوکزامبورگ، لیتوانی، مالت، هلند، نروژ، لهستان، پرتغال، اسلوانی، چک، آلمان، مجارستان، اتریش و بلژیک سفر کنید به گونه ای که انگار در یک کشور هستید و بین شهرهای آن تردد می کنید. این تردد به واسطه برچسبی که در ویزای شما خواهد خورد به راحتی امکان پذیر است. البته به چند نکته هم باید توجه کنید تا در هنگام سفر به اروپا با ویزای شینگن به مشکل برخورد نکنید. شما از هر کشوری که ویزای شینگن دریافت کنید فقط از طریق آن کشور می توانید به حوزه کشورهای شینگن وارد شوید. برای مثال اگر از هلند ویزای شینگن گرفته اید باید حتماً اولین مقصد ورود شما این کشور باشد.

اطلاعات مفید در مورد ویزای شینگن

چگونگی اخذ ویزای شینگن

زمانی که اقدام به دریافت ویزای شینگن می کنید، زمان ویزای شینگن هم در بار اول حدود ۱۴ روز می باشد و بیشتر از آن نمی توانید در حوزه کشورهای شینگن باشید. برای اینکه در دفعات بعد مشکلی برای صدور ویزای شما ایجاد نشود سعی کنید خوش قول و پایبند به قوائد و قوانین این کشورها باشید. بهتر است از طریق آشتایان و دانشگاه ها و یا شرکت های معتبر در این کشورهای حوزه شینگن دعوتنامه داشته باشید تا کارهای شما سریع تر انجام شود و ویزای شما زودتر و بدون مشکل به دست شما برسد. مراجعه به سفارت خانه ها را نیز به روزهای آخر موکول نکنید و حتماً چند ماه قبل از سفر به فکر ویزای خود باشید. اصولا زمانی بین ۴۰ روز تا دو ماه برای اینکه به شما نوبت مصاحبه داده شود زمان لازم است.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها