اطلاعات فرودگاه زنجان

در ۱۵کیلومتری شمال غرب شهر زنجان ، در جاده قدیم زنجان-اردبیل  فرودگاه زنجان با کد فرودگاهی OITZ  و کد یاتا JWNو مساحت کل فرودگاه ۴۰۰ هکتارمیباشد.

فرودگاه زنجان، تنها فرودگاه استان زنجان می باشد، که عملیات ساخت آن در سال ۱۳۶۹ بنا به نیازهای موجود در استان، آغاز گشته و پس از تقریبا ۱۰ سال و در سال ۱۳۷۹ افتتاح گردید. این فرودگاه با ماموریت ارایه خدمات فرودگاهی ، ناوبری و هوانوردی جهت پذیرش پروازها ،به‌منظورحمل و نقل هوانوردی طراحی و احداث شده است. در حال حاضر فرودگاه زنجان زیر‌مجموعه شرکت مادر تخصصی فرودگاه‌های کشور می‌باشد.

فرودگاه  زنجان از مجهزترین فرودگاههای تازه تاسیس همسطح خود می باشد که کلیه مجموعه های مورد نیاز یک فرودگاه مرز هوایی باتمامی تجهیزات مربوطه درآن مستقر می باشد. این فرودگاه قابلیت پذیرش انواع هواپیماهای پهن پیکر (متناسب با CAT ایمنی زمینی فرودگاه )و هواپیماهای متوسط و هواپیماهای بدنه باریک و هواپیماهای سبک و انواع هلی کوپتر را دارد. و هم اکنون هواپیماهای متوسط و پهن پیکر از نوع ایرباس۳۰۰،۳۱۰، ۳۲۰ و BAE در مسیرهای عربستان(حج عمره ، حج تمتع) و مشهد در آن مشغول عملیات میباشند.علاوه بر اینها پروازهای ورودی و خروجی غیربرنامه ای نظامی، انتظامی، امدادی ، آموزشی و…  زیادی نیز در آن پرواز میکنند. 

اطلاعات پرواز فرودگاه زنجان

اطلاعات پرواز فرودگاه زنجان           ۱۹۹

تلفن تماس فرودگاه :      ۵-۰۲۴۳۳۳۶۰۳۰۴

نمابر:                            ۳۳۳۶۰۳۰۳-۰۲۴

نشانی:زنجان، کیلومتر۱۵ جاده قدیم اردبیل، صندوق پستی ۱۵۱۱-  ۴۵۱۹۵

 

 

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها