اطلاعات ضروری سفر کیوتو ژاپن

معرفی شهر کیوتو

در گذشته کیوتو به مدت چندین دهه پایتخت کشور ژاپن بود که امروزه جای خود را به کلانشهر توکیو داده است. زبان رسمی کیوتو ژاپنی است و واحد پولش ین می باشد. کیوتو دارای طبیعت و بافت بسیار سرسبز و افسانه ای است که تقریبا به شهرهای شمالی کشورمان شباهت دارد. فصل بهار و فصل پاییز از فصولی هستند که در کیوتو جمعیت زیادی از تور گردشگری را به خود اختصاص می دهند. تور نوروزی کیوتو به دلیل آب و هوای مناسب این شهر کوهستانی و نیز شکوفه های زیبای درختان و تالاب هایی که در آن وجود دارد بسیار پرطرفدار است و می توان با اخذ بلیط هواپیما از آژانس های گردشگری تور ژاپن را رزرو کرد.

اطلاعات ضروری سفر کیوتو ژاپن 

تور کیوتو و هتل ها و هزینه ها

شهر کیوتو از جمله شهرهای ژاپن می باشد که در فصول مختلف سال در آن فستیوال های باشکوهی برگزار می شود. در زمان برگزاری این فستیوال ها و نیز در ایام تعطیلات و تور نوروزی اقامتگاه و هتل به سختی گیر می آید و اکثر مواقع نیز با هزینه هایی گزاف در اختیار گردشگران تور خارجی قرار می گیرد. در فصل تابستان که هوا بشدت شرجی است و در فصل زمستان که سرمای شدیدی حاکم است هزینه هتل و بلیط هواپیمای کیوتو افت چشم گیری می کند. قیمت هتل ها و هاستل ها از شبی ۳۲هزار تا شبی دو میلیون متغیر می باشد.

اطلاعات ضروری سفر کیوتو ژاپن 

هزینه حمل و نقل در تور کیوتو

راه های دست یابی به کیوتو متفاوت است اما همه نوع وسیله نقلیه برای سفر به این شهر کوچک وجود دارد از جمله هواپیما، قطار و اتوبوس. قطارها و اتوبوس های بین شهری در تمامی ساعات روز و حتی شب ها به جابه جا کردن مسافران می پردازند. گردشگران می توانند با استفاده از این وسایل نقلیه و نیز برخی مواقع با اجاره دوچرخه به تعدادی از دیدنی های این شهر که در برنامه تور وجود ندارد سر بزنند. وسایل نقلیه هزینه ای کمتر از توکیو دارند و هزینه آنها از ۸ هزار تومان تا ۶۲هزار تومان متفاوت است.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها