اطلاعات ضروری سفر به لهستان

لهستان به دلیل اینکه یکی از کشورهای اروپایی عضو عهدنامه شینگن است نیاز به ویزای مجزا ندارد و فقط داشتن ویزای شینگن کفایت می کند تا با خرید بلیط هواپیما و انجام هماهنگی های لازم سفر شما به این کشور اروپایی آغاز شود. تور لهستان به دلیل اینکه در کمتر آژانس مسافرتی دیده می شود تور ارزان و مقرون به صرفه ای است. در این متن برخی نکاتی را که باید قبل از سفر مختصری راجع به آنها بدانید آورده ایم.

اطلاعات ضروری سفر به لهستان 

آشنایی با تور لهستان

یکی از کشورهای اروپایی که تور خارجی آن این روزها در نزد گردشگران ایرانی بسیار لاکچری شده است لهستان می باشد. پایتخت لهستان کلان شهر ورشو می باشد که دارای ساختمان ها و برج های رنگارنگ است که جلوه ای باشکوه به این شهر می دهد. زبان رسمی این کشور لهستانی می باشد و پول رسمی آنها زلوتی است که ده زلوتی معادل سه دلار می باشد. بهترین تور برای سفر به لهستان تور نوروزی است زیرا در این فصل آب و هوا بسیار مناسب و دلنواز است.

اقامتگاه و هتل در تور لهستان و قیمت

در فصول گردشگری مثل فصل بهار و تابستان قیمت هتل و هاستل بسیار گران می باشد و نیز دست نیافتنی زیرا اکثراً رزرو شده اند به همین دلیل باید تور لهستان با رزرو قبلی هتل همراه باشد. در فصول سرد قیمت هتل ها بسیار کاهش می یابد زیرا متقاضی آنچنانی ندارند. قیمت هتل ها بستگی به امکاناتی که ارائه می دهند و نیز بستگی به اینکه هتل لوکس است یا فقط در حد هاستل می باشد، دارد و نرخی مابین ۵۰۰ هزار تومان و ۲۵۰۰هزار تومان دارد.

اطلاعات ضروری سفر به لهستان 

دیدنی های تور لهستان کدامند

لهستان دیدنی ها و جاذبه های زیادی دارد که در اینجا آنها را مختصری معرفی می کنیم این جاذبه ها عبارتند از موزه ملی قیام ورشو که بازدید از آن برای عموم و گردشگران تور گردشگری رایگان است. از دیگر جاذبه ها قصر سلطنتی و مرمرین، بافت قدیمی ورشو، کلیسای سنت آنه با برج های بلندش، پارک ساسکی و پارک فواره دار و پارک لازینکی است که همه آنها معمولا در برنامه تور داخلی و گاها تور خارجی قرار می گیرد در غیر این صورت پیشنهاد ما این است که در اوقات فراغت و خارج از تور حتماً از آنها دیدن کنید.

 

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها