اطلاعات ضروری تور نیس فرانسه

نیس یکی از کلان شهرهای کشور فرانسه می باشد که دارای دیدنی های زیادی است. تور نیس تور گران و لوکسی به حساب  می آید و تمام هزینه ها در این شهر مخصوصاً در فصول گردشگری چند برابر است. برای سفر به نیس کافیست که ویزای شینگن داشته باشید و با خرید بلیط هواپیما و ثبت نام در تور مسافرتی عازم این شهر شوید. برخی اطلاعات ضروری سفر و همراهی با تور نیس در زیر آورده شده است.

اطلاعات ضروری تور نیس فرانسه 

بهترین زمان تور نیس

نیس دارای اقلیم خنک می باشد و هوای خیلی سرد و خیلی گرم در آن معنی ندارد به این معنی که هوا در زمستان معتدل، تابستان گرم اما قابل تحمل، پاییز مرطوب و بهار خنک می باشد. از تور تابستانی به دلیل تعطیلات ادارات و مدارس استقبال شایانی می شود هر چند که هزینه ها در این موقع از سال چند برابر برای مسافران آب می خورد. اما تور نوروزی از همه نظر مطلوب تر است زیرا هم هوا خنک است و هم اماکن دیدنی آنقدر شلوغ نیست که نتوانید به درستی بازدید کنید.

هتل و هاستل در تور نیس

نیس مملو از اقامتگاه های متنوع و متفاوت است که این اقامتگاه ها از رنج هتل لوکس تا هاستل متغیر است. اگر از تور تابستانی استفاده می کنید باید از قبل به رزرو هتل یا هاستل اقدام کنید و گرنه به علت سیل گردشگران در نیس جای خواب هم گیرتان نمی آید. اما در زمستان و نوروز بهترین هتل ها را می توانید نیم بها رزرو کنید و یک سفر لوکس به شهری مدرن را در هتلی با امکانات فول به خاطر بسپارید.

اطلاعات ضروری تور نیس فرانسه 

غذا و رستوران در تور فرانسه و شهر نیس

در کلان شهر نیس رستوران های زیادی وجود دارد که از تمامی استانداردهای روز دنیا تبعیت می کند و در تور فرانسه جلب توجه می کند. اگر بودجه شما کم است فکر غذا خوردن در یک رستوران لوکس را از سرتان بیرون بیندازید اما نگران نباشید غرفه ها و مغازه های کوچک غذا خوری در سطح شهر به فراوانی یافت می شود که می توانید یک غذای مقوی و خوشمزه را که تقریبا در سطح  غذاهای رستوران لوکس است را در آنجا میل کنید. اگر تور شما در فصل زمستان بود و یا از تور نوروزی استفاده می کنید می توانید  در رستوران های شیک غذاهای لاکچری را نیم بها سفارش دهید و میل نمایید.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها