اطلاعات سواحل آنتالیا

یکی از سوالات همیشگی مسافران تور آنتالیا از همکاران ما در الهام سیر به آشنایی با سواحل آنتالیا مربوط می شود. همانطور که اطلاع دارید و در مقالات پیشین نیز اشاراتی نمودیم، سواحل در تور آنتالیا از جایگاه ویژه ای برخوردار می باشند. با این که آنتالیا برای جهانگردان و توریست ها اماکن و جاذبه های فراوان گردشگری دارد ولی کماکان نزد ایرانیان به خاطر سواحل زیبایش مورد توجه قرار می گیرد. در این نوشتار کارشناسان گردشگری الهام سیر به بررسی سواحل آنتالیا پرداخته اند که امیدواریم مورد توجه قرار بگیرد.

اطلاعات سواحل آنتالیا

ساحل کنیاتی بهترین ساحل غربی آنتالیا

یکی از سواحل محبوب در تور آنتالیا در غرب آن قرار گرفته است و به ساحل کنیاتی شهرت دارد، یکی از مزایای ساحل کنیاتی نسبت به سواحلی که در بخش شرقی آنتالیا قرار گرفته اند مسافت زمانی کمتر تا مرکز شهر می باشد. برای اینکه در هزینه های خود صرفه جویی کنید و علاوه بر دیدن ساحل کنیاتی از نقاط دیدنی شهر آنتالیا بازدید کنید پیشنهاد ما استفاده از ترن قدیمی آنتالیا می باشد که با هزینه در حدود هزار لیر می توانید سوار آن شوید. این ترن قدیمی شما را تا نزدیک ساحل کنیاتی خواهد بُرد. اما زمانی که در تور آنتالیا به ساحل کنیاتی رسیدید نباید سر درگم شوید زیرا دیدنی های زیادی در این ساحل زیبا وجود دارد مانند آکواریم و لونا پارک و یا آکوالند (پارک آبی)؛ سعی کنید زمان خود را مدیریت کرده تا بتوانید به اندازه کافی از تمامی بخش های این ساحل در تور آنتالیا لذت ببرید.

اطلاعات سواحل آنتالیا

ساحل لارا در تور آنتالیا

دیگر ساحل دیدنی در تور آنتالیا به ساحل لارا شهرت دارد که در بخش مخالف ساحل کنیاتی قرار گرفته است یعنی بخش شرقی آنتالیا. یک ساحل با موج های آرام و همیشگی و تصاویر بدیع طبیعت که چشم هر گردشگی را در تور آنتالیا مبهوت زیبایی خود می کند. ساحل لارا دارای امکانات مختلفی است که در پلاژهای لارا به توریست ها ارائه می شود. برای اینکه به ساحل زیبای لارا بروید دیگر خبری از ترن قدیمی نیست و باید از مینی بوس ها استفاده کنید. در مرکز آنتالیا به وفور می توانید این مینی بوس ها را مشاهده کنید که باید مسیری کمتر از یک ساعت را برای رسیدن به ساحل لارا طی نمایند. در این ساحل نیز به مانند دیگر اماکن تفریخی آنتالیا و ترکیه می توانید از امکانات متفاوت استفاده نمایید و خاطرات زیبایی را ثبت نمایید.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها