اطلاعات سفر دبی

نه تنها در منطقه و آسیا بلکه به عنوان یکی از جذاب ترین شهرهای توریستی دنیا می توان دبی را نام برد. غول اقتصادی و تجاری که امروزه از مُدرن ترین شهرهای دنیا محسوب می شود. تور دبی به یکی از جذاب ترین تورها برای توریست ها و مسافران تبدیل شده است و ایرانی ها نیز با توجه به مسافت کم همواره توجه خاصی به تور دبی دارند. به همین دلیل با معرفی دیدنی ها و جذابیت های تور دبی پرداخته ایم و از شما دعوت می کنیم در ادامه با آژانس الهام سیر همراه باشید. اطلاعاتی در مورد دبی و مراکز خرید و معماری شگفت انگیز و بی نظیری این شیخ نشین برای هر مسافری جدابیت خواهد داشت.

اطلاعات سفر به دبی

پیشرفت تاریخی دبی در منطقه

شاید اگر سال ها پیش کسی در مورد سفر به امارات متحده عربی به عنوان تفریح و خرید صحبت می کرد تعجب و حتی تمسخر دیگران را در پی داشت ولی با برنامه ریزی های مدون و استفاده مناسب از درآمدهای نفتی و هزینه کرد اصولی این درآمدها و برنامه ریزی بلند مدت دبی توانست از صحرای شنی به یک ابر شهر با برترین نمونه های پیشرفت معماری و .. بدل شود. ایرانی ها و اروپایی های زیادی برای خرید و گردش و دیدن عجایب دبی به این منطقه سفر می کنند و صنعت گردشگری در حال پیشی گرفتن از درآمد نفتی می باشد. به نظر شما راز موفقیت دبی چه بوده است؟ هر چه بوده موفق بوده اند و قابل ستایش. به امید روزی که شهرهای بسیار مستعد تر گردشگری ایران مانند اصفهان و یزد و … نیز بتوانند با یک برنامه ریزی صحیح در چنین مسیری گام بردارند.

اطلاعات سفر به دبی

حفظ اصالت در بافت گردشگری دبی

با وجود حرکت به سمت مدرنیته و پیشرفت سران و مسئولین دبی و نیز فرهنگ مردم این کشور که یک فرهنگ اسلامی سنتی بوده نیز حفظ شده است و به خوبی در تمامی جزئیات این شیخ نشین متبلور است. معماری و شهرسازی و ایجاد مجموعه های مختلف تحت تأثیر سنن این کشور بوده و لباس ها و پوشش و حتی نحوه زندگی بومیان نیز هنوز یادآور اعتقادات آنهاست که قابل توجه می باشد. در سطح شهر دبی می توانید تمامی اقشار را مشاهده کنید از ایرانی ها تا آسیایی های جنوب شرقی و حتی پاکستانی ها. وجود این اقشار مختلف باعث شده است که غذاهای مختلف برای ذائقه های مختلف همواره در دسترس باشد و به تعدد یافت شود.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها