اطلاعات سفر به مالزی

ایالت پنانگ و غذاهای خیابانی اش

از دیدنی های تور مالزی این است که در یکی از شهرهای ایالت پنانگ غذاهای خیابانی عرضه می شود به طوری که این مکان از شناخته شده ترین غذاهای خیابانی قاره آسیا می باشد. تنوع غذا در خیابان های این شهر خیلی زیاد است و از دسر گرفته تا غذاهی خوشمزه و فست فود در آنجا یافت می شود و قیمت غذاها نیز نسبت به سایر نقاط مالزی ارزانتر است به همین دلیل سیل تور گردشگری را در این خیابان خواهید دید. به علت اینکه در مالزی قومیت های متنوعی همچون مالایی، هندی، چینی و تایلندی وجود دارد غذاهای این منطقه معمولاً تلفیقی از هنر آشپزی همه این گروه ها می باشد.

اطلاعات سفر به مالزی 

رافلزیا گلی متعفن اما دیدنی در تور مالزی

بزرگترین گل جهان در مالزی رشد می کند و رافلزیا نام دارد این گل که به رنگ آجری است حدود یک متر مربع مساحت دارد. رافلزیا در جنگل های مالزی یافت می شود و هنگام گل دهی بوی بسیار بد و متعفن می دهد و یکی از هزاران گونه گیاهی موجود در مالزی است. اگر به گیاه شناسی و طبیعت علاقمندید پیشنهاد می کنیم در تور مالزی حتما به تماشای این گل بروید و عجایب ان را از نزدیک ببینید.

دورین میوه خاردار و عجیب در تور مالزی

همان طور که می دانیم در اکثر کشورها میوه های عجیب و غریبی وجود دارد که اکثر مسافران تور خارجی کنجکاو هستند آن ها را امتحان کنند. در تور مالزی می توانید با خوردن میوه خاردار دورین این کنجکاوی تان را برطرف کنید. این میوه به مانند گل رافلزیا بوی تعفن می دهد و پوسته سفت و خارداری دارد که پس از شکستن این پوسته، با خوردن گوشته آن طعم خوب شبیه آناناس را خواهید چشید.

اطلاعات سفر به مالزی 

شرایط و قوانین فرودگاه مالزی

در فرودگاه مالزی حتماً باید مدارک و کارت شناسایی برای دریافت بلیط هواپیما به همراه داشته باشید مخصوصا پاسپورت نیز باید همراهتان باشد در غیر اینصورت از این کشور ریجکت می شوید و تور شما ناتمام می ماند. کشور مالزی به شدت بر روی مواد مخدر حساسیت نشان می دهد و در صورت داشتن هر نوع مخدری در چمدان خود طبق قانون این کشور  با شما برخورد می شود و چنانچه فقط ۳۰۰ گرم مخدر ماری جوانا به همراه داشته باشید به مرگ و اعدام محکوم می شوید.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها