اطلاعات سفر با تور وان ترکیه

وان یکی از استان های کشور ترکیه است که مرکز آن شهر وان است که بخش کردنشین ترکیه است و جزو شهرهای بزرگ ترکیه به حساب می آید. تور وان یکی از مراکز خرید، سرگرمی و تور خارجی برای ایرانیان به حساب می آید. تور ترکیه دارای چندین تور ارزان می باشد و تور وان نیز از جمله تورهای ارزان ترکیه است که هزینه های سفر به آن بسیار وسوسه کننده است.

اطلاعات سفر با تور وان ترکیه 

زمان مناسب برای خرید تور وان

وان دارای زمستان یخبندان و تابستان بسیار گرم می باشد به همین دلیل تور زمستانه و تور تابستانی آن زیاد مورد استقبال گردشگران قرار نمی گیرد. بهار و پاییز این شهر به علت بارانی بودن هوا خنک و مطبوع است همین باعث رونق تور نوروزی ترکیه و وان شده است. وان در تعطیلات رسمی و نوروزی پر از گردشگر و تور گردشگری است و اکثر آژانس های مسافرتی برای این مواقع در تور خود هتل چارتری دارند زیرا در غیر اینصورت جایی برای اقامت پیدا نمی شود.

رستوران و غذا در تور وان

تور وان به مرکز صبحانه در جهان معروف است زیرا به این وعده غذایی مهم بهای بسیاری میدهند و در اکثر هتل ها و رستوران ها برای صبحانه تدارک بیشتری از ناهار و شام می بینند و در تهیه آن از مواد مغذی و با کیفیت استفاده می شود. در تور ترکیه و شهر وان رستوران های زیادی وجود دارد که برخی از آنها فقط و فقط برای صرف صبحانه شهرت یافته اند. برای وعده ناهار هم در رستوران های ترکی انواع کباب، آش و سوپ را می توانید امتحان کنید.

اطلاعات سفر با تور وان ترکیه 

سیستم حمل ونقل عمومی وان

در شهر وان به دلیل کوچکی خطوط مترو و قطار وجود ندارد اما تا دلتان بخواهد اتوبوس، ون و تاکسی وجود دارد که شما را به هرجا که می خواهید، می برند. برای کاهش هزینه ها توصیه می کنیم حدالمقدور از تاکسی استفاده نکنید زیرا هزینه تاکسی حدود ۷برابر اتوبوس و ون است.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها