اطلاعات سفر باکو

یکی از مهم ترین نکات هر سفری این است که قبل از سفر برنامه ریزی کنید تا بدون استرس و مشکل سفر جذابی داشته باشید. در این بخش از معرفی نقاط گردشگری ایران و جهان کارشناسان آژانس هواپیمایی الهام سیر به بررسی اطلاعات سفر باکو پرداخته اند تا افرادی که قصد رزرو تور باکو و تور آذربایجان را دارند بتوانند برنامه ریزی دقیق تری را برای سفر خود داشته باشند. باکو شهر زیبا و توریستی آذربایجان می باشد و به واسطه همسایه بودن با ایران توانسته است سهم قابل توجهی از گردشگران ایرانی به دست بیاورد. در ادامه با بررسی الهام سیر در مورد نیازهای سفر به باکو همراه باشید.

اطلاعات سفر باکو

ارز مورد نیاز در سفر به باکو

ایرانی هایی که به سفر های خارجی می روند اصولاً پول های خود را به دلار تبدیل می کنند. کشور آذربایجان دارای واحد پول رسمی به نام منات می باشد که با پول ایران؛ هر منات حدود دو هزار و سیصد تومان می باشد. اسکناس های موجود در این کشور دارای رنگ بندی است و هر رنگ به یک اسکناس خاص اختصاص دارد. شما می توانید برای سفر به آذربایجان یا پول خود را در تهران به منات تبدیل کنید و یا اینکه دلار به همراه خود برده و در آذربایجان و باکو اقدام به تبدیل پول خود نمایید.

هزینه های تقریبی باکو گردی

به مانند سفر به ترکیه در تور باکو نیز به یک باکو کارت نیاز مبرم خواهید داشت که هم کار شما آسان شود و هم هزینه های شما مدیریت گردد. این باکو کارت را می توانید هم هنگام استفاده از مترو و هم استفاده از اتوبوس های درون شهری استفاده نمایید. بررسی های ما نشان می دهد که هزینه های تاکسی گرفتن در باکو بالا می باشد و خصوصاً از توریست ها هزینه زیادی طلب می کنند. اگر با ماشین شخصی نیز قصد سفر به باکو را دارید به دو نکته توجه کنید. ابتدا اینکه با باک پر به مرز برسید و در آذربایجان نیز قیمت بنزین در حدود هزار و نهصد تومان می باشد. با توجه به مشکلاتی مانند قاچاق سوخت هنگام عبور از مرز باید اختلاف باک ماشین را بپردازید.

اطلاعات سفر باکو

چند نکته مهم در سفر به باکو

قطعاً در هر سفری باید پیش بینی به وجود آمدن مشکلات ناخواسته مانند سرقت و .. را داشته باشید. در ارمنستان و باکو می توانید در صورت بروز هر مشکلی با شماره تلفن ۱۰۲ تماس برقرار کنید. در واقع نقسی مانند پلیس ۱۱۰ در ایران را دارند. آذربایجان قوانین مناسب و البته برای ما ایرانی ها مقداری دشوار را دارد. برای مثال اگر از جایی غیر از خط عابر عبور کنید جریمه خواهید شد. در باکو مشکل اقامت نخواهید داشت زیرا علاوه بر تعداد زیادی هتل با کیفیت و قیمت های مختلف می توانید منازلی را نیز اجاره کنید. دقت کنید در مترو و مناطقی که حساسیت انگیز است اقدام به عکاسی نکنید.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها